Відтепер пройти пробне ЗНО можна онлайн та безкоштовно (ВІДЕО)

Як відомо, реєстрація на пробне ЗНО, під час якого абітурієнти мають змогу виконати відповідні завдання та ознайомитись з процедурою тестування, завершилася ще у січні. Проте якщо Ви не встигли взяти у ньому участь з якихось причин, у Вас з’явилась така нагода. І на відміну від державного пробного ЗНО, безкоштовно і навіть не виходячи з власного дому!

Все завдяки сайту znonaizi.com автором якого є виходець з Ужгорода, студент Київського національний університет імені Тараса Шевченка Юрій Ландовський.

«Якщо у двох словах, то “ЗНОНАІЗІ” – це пробне ЗНО онлайн та безкоштовно», – розповідає Юрій.

ЗНОНАІЗІ стане у нагоді всім випускникам шкіл – майбутнім абітурієнтам. Адже на сайті зібрано тести зі збірників, перетворені у формат ЗНО з усіх предметів, які підлягають атестації. База завдань постійно оновлюється. На сторінці кожного предмету рандомно генеруються завдання у тій кількості, у якій вони зустрічаються на тестуванні. Методика спрямована на якісне виявлення прогалин у знаннях учнів.

Ідея створення даного ресурсу спала мені на думку, коли я сам готувався до вступу. І будучи вже студентом я все ж вирішив повернутися до цієї ідеї і втілити її у життя. І тепер я можу презентувати ЗНОНАІЗІ znonaizi.com всім, хто готується до вступу.

 

 

 

clipnews