Сакури та вогонь – Ужгород запрошує на грандіозний фестиваль вогню Fire Life Fest (ВІДЕО)

Третій міжнародний традиційний фестиваль вогню Fire Life Fest збере в Ужгороді понад сотню артистів. В амфітеатрі протягом двох днів  30 квітня та 1 травня проведуть десятки майстер-класів, конкурсів, здивує вечірня програма.

 

Ірина МАРТИН

співорганізатор Fire Life Fest

Протягом двох днів із 18 до 23.00 шоу програма, якій передуватиме денна програма. На ній традиційно відбудеться  виступи артистів, акробатів, учасників циркового жанру, а також конкурси, де змагатимуться власне артисти. Із 21.00 розпочинається шоу-програма, гала-концерт з вогнем та світлом. Завітають артисти з України усієї, Білорусі, Чехії, Франції тощо. Ми розширюємо горизонти з кожним роком.

На цьогорічний Fire Life Fest, за даними туризмознавців, формують навіть тури для гостей обласного центру Закарпаття. Адже, аналогів такого масштабного вогняного фестивалю в Україні немає,  а дати проведення збігаються із цвітінням сакур в Ужгороді та травневими вихідними.

Юрій КОЧУТ

співорганізатор Fire Life Fest

був би дуже радий, якби більше ужгородців прийшло на фест і побачило його на власні очі. Бо аналогів такого фестивалю в Україні немає. Саме в Ужгороді є класна можливість для колективів, артистів і глядачів побачити щось незвичне. Приїжджають гості з інших міст, цілеспрямовано на фестиваль.

Підготували організатори і багато цікавих виступів оригінального жанру, окрім вогняного шоу.

Ірина МАРТИН

співорганізатор Fire Life Fest

Буде таке дзеркальне шоу, коли костюми артистів утворені спеціальним дзеркальним покриттям, вони виступають із світловими елементами. Буде цікаве піксельне шоу – це буде вражаюче видовище. Слоган цього року: «Ще більше вогню – ще більше вражень». Адже у нас буде палати усе, навіть кухня. Буде спеціальний фуд-корт – фестивальна кухня з вогником, приготована на відкритому вогні – палаюча їжа та напої. 

Fire Life Fest входить до переліку рекомендованих фестивалів України. Крім власне шоу, працюватиме hand-made ярмарок, спортивна та дитяча зона з аніматорами. 29 квітня уже традиційно проведуть вогняну промо-акцію на пл.Театральній.

Ірина МАРТИН

співорганізатор Fire Life Fest

Дитяча зона буде цього року розширена, ніж минулі роки. Тут буде цілий табір, де працюватимуть із дітьми аніматори. Будуть розповідати про вогонь, безпеку вогню, якісь легенди про вогонь. Все буде в амфітеатрі. За день до фесту проведемо промо акцію на пл. Театральній. Де артисти покажуть імпровізовані виступи з вогнем під музику.

 

clipnews