Резонансне вбивство школяра в Нижній Апші. Протести людей і реакція прокуратури

Прокуратура вимагає обрати підозрюваному у резонансному вбивстві школяра в Нижній Апші запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Прокуратура Закарпатської області, 10 квітня оскаржила до апеляційного суду Закарпатської області рішення суду першої інстанції, яким 14 – річному школяру, що підозрюється у вбивстві 15 – річного хлопця, змінено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
Так, слідчим управлінням ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, здійснюється досудове розслідування у  кримінальному провадженні за фактом вбивства 15-річного юнака у с. Нижня Апша, Тячівського району.

Першочергова кваліфікація даного злочину за ч.1 ст.115 КК України –  умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині

5 квітня, прокуратура звернулась до суду з клопотанням про продовження строку тримання під вартою, проте слідчим суддею, відмовлено в задоволенні клопотання прокурора та змінено запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт (без застосування електронних засобів контролю), заборонивши йому залишати місце свого проживання.

Прокуратура, категорично не погоджуючись з таким рішенням суду, оскаржила його до апеляційного суду Закарпатської області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

clipnews