Підліток-вбивця сидітиме за гратами – рішення Апеляційного суду Закарпаття

Апеляційний суд Закарпатської області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Закарпатської області і змінив міру запобіжного заходу для 14-річного підозрюваного у вбивстві у Нижній Апші з цілодобового арешту на тримання під варто.

 

Сьогодні, 23 квітня, Апеляційний суд Закарпатської області призначив для 14-річного підозрюваного у вбивстві у Нижній Апші міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, що 14 березня у селі Нижня Апша Тячівського району трапилося резонансне вбивство, в якому головним підозрюваним є 14-річний місцевий житель. 15 березня поліція його затримала за ст. 208 КПК України, слідчі ГУНП клопотали до суду про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Ужгородський міськрайонний суд обрав йому таку міру запобіжного заходу на 28 днів. Поліція Закарпаття клопотала про продовження часу тримання під вартою на 2 місяці, оскільки зазначеного часу було не достатньо для такого складного розслідування та проведення всіх необхідних експертиз, частина з яких призначена за межами області. 5 квітня Ужгородський міськрайонний суд не задовольнив клопотання слідчого ГУНП та обрав щодо підозрюваного запобіжний захід – домашній арешт. Вже 10 квітня прокуратура Закарпатської області подала апеляцію на рішення суду, яке не задовільнило слідство поліції Закарпаття. Апеляційний суд Закарпатської області задовольнив скаргу прокуратури Закарпатської області і змінив міру запобіжного заходу для 14-річного підозрюваного у вбивстві у Нижній Апші з цілодобового арешту на тримання під вартою.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews