Новий телеканал Балоги “Сіріус” очолив колишній гендиректор “Тиси” (документ)

Віталій Мещеряков, який на протязі п’ятьох років був генеральним директором Закарпатської ОДТРК “Тиса”, а пізніше менеджером Закарпатської регіональної філії Національного Суспільного телебачення України, очолив колектив телеканалу “Сіріус”. Вказана інформація міститься в “Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Сіріус Медіа Продакшн” пов’язують з народним депутатом України Віктором Балогою, розміщується компанія в Мукачеві, а власником значиться Поворозник Роман, який є помічником закарпатського нардепа.

Заяву на звільнення з державного каналу Віталій Мещеряков написав 1 березня 2018 року, а з 1 квітня Суспільне мовлення звільнило понад сотню працівників закарпатської філії. Очевидно, що колишній керманич знав про ці зміни і вирішив шукати щастя у новому проекті. Людині властиво рухатися вперед, з цим все ясно.

Але турбує інше питання, Віталій Мещеряков очолює Закарпатську обласну організацію Національної спілки журналістів України, яку очолив у березні 2017 року. Яким чином суміщатиметься робота на телеканалі місцевого олігарха і керування громадською організацією закарпатських медійників незрозуміло. В цій ситуації оптимальним варіантом була б добровільна відставка Віталія Мещерякова з посади голови Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів України, адже участь у політичному проекті Віктора Балоги унеможливлює об’єктивне керування журналістською спільнотою краю. Нардеп Балога відзначається диктаторськими замашками, у червні 2016 р. “прогримів” на всю Україну  побиттям директора телерадіокомпанії М-Студіо Володимира Шубця. Очевидно, що і над Віталієм Мещеряковим висітеме Дамоклів меч рукоприкладства.

 

 

 

clipnews