Хіп-хоп-фестиваль «Ghetto Groove» в Ужгороді об’єднає кращих представників спільноти

Міжнародний фестиваль «Ghetto Groove» вже зарекомендував себе як потужний молодіжний івент, що об’єднує кращих представників хіп-хоп спільноти з України та сусідніх країн, та щороку пропонує мешканцям і гостям Ужгорода насолодитись найкращими видовищами у стилі хіп-хоп.

Нині це – єдиний фестиваль вуличного танцю в Західній Україні та один з найамбітніших проектів з просування хіп-хоп культури в Україні. Кращі танцювальні команди, професійні MC та ді-джеї, якісні звук і світло, багаторівнева сцена й досвідчені організатори (а це Студія сучасного танцю «Бліц»!) – усі складові за 3 роки існування вивели «Ghetto Groove» у сімку лідерів-фестивалів України за напрямом хіп-хоп.

Цього року «Ghetto Groove» проходитиме 4-5 травня у Спорткомплексі «Юність» (вул. М.Заньковецької, 5). На фестиваль вперше приїдуть іноземні судді – Нобру (Бразилія), Петер Валентин (Італія) і кращі представники українського хіп-хоп коммюніті – Максим Оробець і Марія Козлова.

За участі запрошених суддів 4 та 5 травня в СК «Юність» буде проведено майстер-класи з хіп-хопу, вакінгу та локінгу. Окрім того, 4 травня о 18:00 організатори запланували проведення батлів з хіп-хопу 1х1. І це не все! «Ghetto Groove» знову піднімає планку і вперше в Ужгороді проводить Чемпіонат за участі команд. Як це відбуватиметься, ужгородці зможуть побачити 5 травня о 12:00.

У вечірньому шоу «Ghetto Groove – 2018» 5 травня о 19:00 у СК «Юність» буде представлено не тільки танці переможців Чемпіонату. Також виступатимуть: Студія сучасного танцю «Бліц», Неонове танцювальне шоу «LightBalanceLEDshow» (Дніпропетровськ); перший в Україні підлітковий бойз-бенд «D-SideBand» (Київ), чемпіон України з Бітбоксу – 2015 та фіналіст «Голос Країни – 2018» Артем KANIFO Щербина (Кривий Ріг), MC Dron.

Фестиваль проводиться за підтримки Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради.

Квитки на «Ghetto Groove» можна придбати у касах Закарпатського облмуздрамтеатру (тел.: 0500412855) та в ТЦ “Дастор” (тел.: 0993192620). Можна окремо купити квитки на чемпіонат, на майстер-класи або на шоу-програму – організатори пропонують різні опції для максимальної зручності усіх охочих відвідати фестиваль.

Більше інформації знайдете на офіційному веб-сайті «Ghetto Groove» ghettogroove.dance і сторінках у Facebook та Instagram.

 

clipnews