Громадськість Ужгорода вимагає пояснень від влади щодо будинку по вулиці Довженка 5

Нещодавно навколо будівлі колишнього військового управління 12-ї чехословацької піхотної дивізії, зведеної у 1920-их роках, розпочалася підготовка до будівельних робіт.

Навколо будинку виставили риштування. Хто займатиметься ремонтом чи будівництвом – не зрозуміло. Наразі активісти з групи Save Uzhhorod вияснили, що з місцевого бюджету кошти на цей об’єкт не виділялися.

 

Bohdan AndriyivУжгородська міська рада. Офіційна сторінкаІгор ФартушокОлександр БілакАлла Кохан — поясніть, будь ласка, що відбувається із щойновиявленим об’єктом культурної спадщини по вулиці Довженка 5, що є частиною пам’ятки містобудування місцевого значення Малий Ґалаґов, а також знаходиться в історичному ареалі?

Олег Боршовський, де обіцяна інформація стосовно незрозумілих риштувань навколо будівлі?

Ми подали інфозапити стосовно запланованих ремонтів за Програмою відновлення історичного центру. Як виявилось, на 2018 рік ще не сформовано перелік об’єктів. Отже ця будівля ремонтується не за кошти міського бюджету. Хто ж так зацікавлений в її ремонті? І чи раптом не з’являться там додаткові поверхи?

Вимагаємо оприлюднити всю інформацію про цей об’єкт — замовника та виконавця робіт, наявність дозвільної документації включно з погодженням Міністерства культури, а також сам проект того, що там заплановано.

У випадку зволікання із наданням інформації готуємо звернення до Мінкультури та правоохоронних органів. Нагадуємо, що за пошкодження об’єктів культурної спадщини та незаконні реконструкції передбачена кримінальна відповідальність.

clipnews