2 травня частина Ужгорода залишиться без водопостачання

КП “Водоканал міста Ужгорода” повідомляє, що в середу, 2 травня, планується провести ремонтні роботи на НФС-І (насосно-фільтрувальна станція), яка забезпечує питною водою центральну частину міста та частково мікрорайон “Шахта”.

У зв’язку з цим 2 травня, орієнтовно з 9.00 до 15.00, буде відсутнє водопостачання в районі вулиць Шумної, Електрозаводської, Івана Панькевича, Айвазовського, Насипної, Олексія Маресьєва, адмірала Нахімова, Іллі Бродлаковича, Сільвая, Івана Фогарашія, Міклоша Берчені, Андрія Бачинського, Другетів, Климента Тімірязєва, Шумної, Івана Ольбрахта, Руської, Лесі Українки, Підгірної, Собранецької (частково), Мукачівської (частково) та площі Шандора Петефі.

Крім того, якщо тиск в системі при цьому залишатиметься надмірним для проведення ремонтних робіт, то можливе тимчасове (орієнтовно з 9.00 по 12.00) пониження тиску подачі водопостачання з водозабору “Минай”. У такому випадку перебої водопостачання, окрім перерахованих вище вулиць, відчуватимуться по всій лівобережній частині міста. У тому числі, у прилеглих населених пунктах та населених пунктах, що належать до Коритнянської сільської ради. А також, частково, правобережної частини міста, обмеженої вулицями Митною – Собранецькою – Єньківською (в тому числі районами вулиць Загорської, Михайла Салтикова-Щедріна, Івана Франка, Олександра Довженка, набережної Незалежності).

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода» просить з порозумінням поставитися до ситуації, інформує також, що водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

Прохання до споживачів:

– забезпечити себе необхідним запасом води;
– з відновленням водопостачання пропускати воду через систему змивних бачків для її швидшого освітлення;
– не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

clipnews