«Юних друзів прикордонника» навчали справі охорони кордону

Незвичне та надзвичайно цікаве навчання організували військовослужбовці Чопського загону для членів гуртка «Юні друзі прикордонника». Зі справою охорони державних рубежів та захисту Батьківщини майбутніх правоохоронців ознайомили шляхом гри у страйкбол. Військові проводили захід такого типу вперше та у подальшому планують влаштовувати щорічно до Дня прикордонника.

Способом гри та навчання водночас досвідчені спеціалісти навчали підлітків порядку оборони прикордонного підрозділу від збройного нападу ворога. У грі з  уявним противником саме дітлахи виконували роль охоронців кордону. Їхнім завданням було не допустити «ворога» на територію військового містечка та укріпити бойові позиції підрозділу. Варто зазначити, що «Юні друзі прикордонника» з поставленим завданням впорались та зуміли відбити свою «прикордонну заставу».

Водночас, прикордонники мобільного підрозділу Чопського загону продемонстрували хлопцям та дівчатам різні варіанти тактики ведення бою, прийоми самозахисту з використанням зброї  та порядок затримання правопорушників. Така гра принесла багато задоволення та мегапозитиву як «юним прикордонникам», так і мужнім правоохоронцям. Дітлахи залишились у захваті від такого дозвілля та набутого досвіду, військові ж переконались, що готують собі гідну заміну у майбутньому.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews