Закарпатські рятувальники підбили підсумки роботи за березень

Про загальну пожежну обстановку на Закарпатті й основні плани роботи оперативно-рятувальної служби на наступний місяць, розглянули під час підсумкової наради, що відбулася 30 березня в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області.

У заході під головуванням начальника Управління Романа Гудака  взяв участь керівний склад підрозділів та пожежно-рятувальних підрозділів краю.

Під час доповіді заступника начальника Управління з реагування на НС Дмитра Лешко, присутні ознайомились із оперативною обстановкою з початку року та впродовж березня на території Закарпатської області. Так впродовж першого весняного місяця у краї трапилося 119 пожеж внаслідок яких загинули 5 краян, ще 4 травмувалися. Окрім цього підрозділами ДСНС зафіксовано 45 надзвичайних подій, серед яких: пошуково-рятувальні роботи у горах – 8 випадків, виявлення та знищення ВНП – 6 випадків, дорожньо-транспортні пригоди – 5 випадків, проведення демеркуризації приміщень – 4 випадки та інші.

Разом із тим, за словами заступника начальника Управління із запобігання НС Роберта Варги, у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року у краї  спостерігається зменшення загальної кількості пожеж. Однак це не привід для самозаспокоєння, адже невдовзі прогнозується погіршення пожежної обстановки через спалювання сухої рослинності. Станом на 30 березня  на території області виникло 360 пожеж, у той час як у 2017 їх було зафіксовано 606. Зменшення становить 40,6 %.

Щодо основних завдань на найближчий час, керівником Управління було визначено наступні: проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей, культурно-видовищних закладах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням на предмет дотримання ними заходів пожежної та техногенної безпеки;  інформування населення стосовно основних небезпек весняно-літнього пожежонебезпечного періоду, зокрема небезпеки пожеж у екосистемах краю.

Також особлива увага підрозділів ДСНС має бути приділена пожежній безпеці у місцях святкових богослужінь під час Великодня.

 У ДСНС України у Закарпатській області

 

clipnews