Вибір хостингу в нюансах

Хостинг – це те місце, де буде розташований ваш сайт. Дані вашого сайту повинні бути надійно розміщені та доступні користувачеві 24/7. Це і входить в завдання такої послуги, як хостинг: забезпечити надійну і безперебійну роботу вашого веб-ресурсу.

Якщо бажання заощадити штовхає вас на вибір безкоштовного хостингу, будьте готові до його мінусів.

Мінуси безкоштовного хостингу

– користувачів буде переслідувати реклама від хостера, яка не піддається управлінню;

– онлайн техпідтримка буде відсутня, а це значить, що з будь-якою виниклою проблемою ви опинитеся один на один;

– ваш ресурс не буде захищений від атак і зловмисників;

– сайт буде погано індексуватися пошуковими системами;

– управління вашим веб-проектом буде вельми обмежений.

Користувачі навряд чи стануть довіряти такому ресурсу і охоче їм користуватися. Так що, якщо ви налаштовані серйозно і хочете створити довгограючий проект, вам варто розібратися в видах платного хостингу і вибрати оптимальний варіант.

Переваги платного хостингу

Основне, що забезпечить вам платний хостинг – це надійність і безперебійність роботи. Як наслідок, до вас будуть приходити клієнти, щоб повернутися знову. Всі мінуси безкоштовного хостингу тут відсутні. Адже технічна підтримка буде доступна цілодобово і без вихідних. А це означає, що питання, яке виникло нехай і посеред ночі, відразу візьметься до розгляду. Залежно від тарифу і потреб вашого проекту, ви зможете отримати або повне управління від хостера, або повну свободу в налаштуванні і модифікації ресурсу. До того ж, відсутність реклами і захист від зовнішніх атак вам забезпечені.

Залишилося тільки визначитися з необхідним вам варіантом:

Віртуальний хостинг. Фізичний сервер ділиться між багатьма проектами та всім надаються ресурси в рівних частках. Адміністративним управлінням займається хостинг-провайдер. Це найдемократичніший за ціною варіант для нескладних і дрібних проектів на кшталт сайтів-візиток.

Віртуальний сервер VDS. Це варіант, який надає набагато більше свободи в налаштуваннях. Сусідніх сайтів тут набагато менше і кожен отримує свою частку ресурсів відповідно до оплаченого тарифу. VDS добре підійде для проектів в розвитку.

Виділений сервер. Сервер в вашому одноосібному розпорядженні. Вам забезпечена повна свобода дій для необмеженої модифікації, що вимагає глибоких знань. Підійде для онлайн-ігор і дуже великих інтернет-магазинів.

partnernews