В Ужгороді псевдоактивісти під власний інтерес намагалися дестабілізувати роботу облкардіодиспансеру (ВІДЕО)

Протягом двох останніх місяців група псевдоактивістів на чолі з Миколою Желізняком,  у своїх публікаціях в соціальних мережах та під час чи не щоденних візитів до обласного департаменту охорони здоров’я та обласного кардіологічного диспансеру влаштовували показові «шоу», звинувачуючи чиновників та медиків у перевищенні закупівельних цін на те чи інше обладнання. А перевірка нового медобладнання в Ужгороді вилилась у справжній скандал.

У рамках реалізації проекту Світового банку в область було закуплено два сучасні ангіографічні апарати. Один – для обласного кардіодиспансеру, а другий – для нового кардіологічного відділення в Хусті.  Під час чергового візиту-перевірки «активістів» в обласний кардіодиспансер, ситуація почала різко загострюватися. «Активісти за викликом» намагались зірвати прийом обладнання, лікарі не могли піти до хворих в операційну та закінчити роботу, а європейський представник компанії-виробника ангіографів Siemens перебував в шоці від побаченого… Врешті-решт ситуацію вдалося скерувати в робоче русло і комісія фахівців таки закінчила експертну оцінку обладнання.

Однак погоджуватись з таким звинувачуваннями і безцеремонною поведінкою псевдоактивістів як керівництво закладу, так і колектив медиків не збирається. На кону – фінішна пряма до реалізації довгоочікуваного проекту Світового банку і набута роками бездоганна репутація , на захист якої у відкритому листі особисто підписались 80 чоловік колективу. Працівники кардіодиспансеру категорично засуджують дії псевдоактивістів і наголошують що не потерплять дискредитації імені закладу ні з чиєго боку. Нападки зі сторони псевдоактивістів відтепер будуть присікатись радою колективу диспансеру, яка відстоюватиме інтереси закладу та галузі як потужна і професійна організація.

За інформацією Закарпаття онлайн, рухи активістів мають чіткий причинно-родинний зв’язок: в закладі працює Ірина Котлярова – дружина одного з псевдоактивістів Миколи Желізняка, під яку в часі Революції Гідності створили фейкову посаду. І саме він М. Желізняк разом з дружиною є авторами та замовниками дискредитуючого руху в закладі. Мета єдина – крісло головного лікаря. Однак, вперше за останні роки медичний колектив області рішуче дав відсіч особам, які, прикриваючись громадськістю, традиційно займаються наклепом, шантажем та під гаслами «за справедливість!» вирішують замовні чужі та власні меркантильні питання.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, Микола Желізняк з іншими псевдоактивістами з «ментовської» «обойми» були ключовими учасниками нещодавньої організації “імпічменту Порошенка” на Закарпатті. При цьому Микола Желізняк відомий не лише своєю лояльністю до «медведчуківського» екс-керівника обласної міліції С. Шаранича, а, й, раніше, порятунком затриманих громадськими активістами п’яних митників. Разом з П.Павловим вони потім проявилися і в іншому резонансному скандалі, коли вони спільно провокували в Ужгороді конфлікт, “зав’язаний” на темі переселенців.

P.S. В публікації використано сюжет телеканалу “Перший кабельний”, який, очевидно під впливом «псевдоактивістів», було видалено незадовго після його оприлюднення.

 

До слова, «громадський активіст» Микола Желізняк є помічником колишнього члена Партії регіонів, а нині – депутата Закарпатської обласної ради від політичної партії “Відродження” Романа Шніцера. Того самого Романа Шніцера, який очолював Управління охорони здоров’я і був люстрований. Дивний збіг обставин…

clipnews

1 thought on “В Ужгороді псевдоактивісти під власний інтерес намагалися дестабілізувати роботу облкардіодиспансеру (ВІДЕО)”

Comments are closed.