В Ужгороді поліція викрила у хабарництві голову комітету місцевого самоврядування мікрорайону

За певну винагороду сприяла у виділенні земельних ділянок на цвинтарі. Затримали зловмисницю під час одержання чергової «подяки».

В межах проведення заходів по викриттю фактів хабарництва було задокументовано корупційну діяльність голови комітету місцевого самоврядування одного з мікрорайонів міста Ужгород.  Правопорушниця за певну винагороду сприяла у вирішенні питань, пов’язаних з отриманням земельних ділянок на цвинтарі.

Так, оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області встановили, що за вирішення даного питання голова комітету вимагала 50 тисяч гривень хабара. Щоб відвести від себе будь-які підозру, кошти необхідно було перерахувати на вказаний нею рахунок.

7 березня в приміщенні банківської установи фігуранта справи було затримано. Правоохоронці вилучили підтверджуючі документи про перерахування 50 тисяч гривень.

Санкція статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

за матеріалами УЗЕ в Закарпатській області

 

clipnews