В Мукачеві пограбували VS bank (ВІДЕО)

За попередньою інформацією зловмисники “вичистили” камери зберігання товарно-матеріальних цінностей (так званих “комірок”/”ячейок”) мукачівського відділення VS bank (колишній Volksbank), що розташоване на розі вулиць Космонавта Бєляєва та Валенберга. Повідомляє Mukachevo.net.

Як повідомили  у міськвідділку поліції, повідомлення про пограбування до них надійшло 3 березня о 11:00 годині.

Про який саме банк йдеться, у поліції не інформують, зауваживши лише, що йдеться про “публічне акціонерне товариство  по вулиці Космонавта Беляєва”. Водночас, відразу кілька наших джерел як у правоохоронних органах, так і в самому VS bank підтвердили, що йдеться саме про цю установу.

– Співробітники установи заявили про крадіжку з камер зберігання товарно-матеріальних цінностей. На місці працювала слідчо-оперативна група, співробітники кінологічної та експертної служби.  Наразі поліція вживає ряд першочергових розшукових заходів щодо встановлення всіх деталей даної події та всіх причетних до крадіжки. Вирішується питання щодо правової кваліфікації події, – ексклюзивно прокоментували правоохоронці.

Пограбування відбулося вночі. Його виявили працівники зранку суботи і після консультацій з внутрішньою безпекою банку заявили в поліцію.

Зловмисники потрапили до банку через дах 3-поверхового будинку, в якому розташований банк, і саме на 3-ому поверсі цієї будівлі й розміщене сховище з індивідуальними сейфами. За неофіційною інформацією, “вичистили” один із секторів сховище, близько 30-35 сейфів-пеналів.

Пограбування VS Bank в Мукачеві

Пограбування VS Bank в Мукачеві.Видання «Трибуна» отримало ексклюзивне відео з камер спостереження безпосередньо зі сховища із скриньками, пограбованого в Мукачеві VS Bank, яке відбулося 02.03.2018 р. Відомості про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 03.03.2018 р. за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України.Потерпілими виявилися кілька десятків мукачівців, які втратили близько 5-ти мільйонів доларів. Серед них бізнесмени і роботодавці, які через втрату значних фінансових ресурсів можуть припинити свою підприємницьку діяльність.На відео добре видно, що невідома особа проникла до приміщення сховища з отвору в стелі. Очевидці стверджують, що захисна решітка, яка мала забезпечити захист з цієї сторони була виготовлена з сталевих прутів неналежного діаметру, що дало змогу легко їх перекусити.Також з відеозапису можна зробити висновок, що зловмисник знав місце знаходження камери, адже одразу після проникнення в сховище йому передали кусок паперу, яким він закрив відеокамеру і яким чином здійснювалося відкриття скриньок не видно. Хочеться також зазначити, що невідомий був в окулярах з прикритим обличчям та з накинути капюшоном.Чому не спрацювала сигналізація також невідомо.Попередні висновки дають підстави стверджувати, що мукачівці потерпіли з причини халатності працівників банківської установи, яка неналежним чином зберігала та здійснювала охорону банківських скриньок, що знаходилися у депозитному сховищі.Невиключено, що крадії мали спільників серед посадових осіб фінустанови, які могли надати консультації грабіжникам.Очевидно, що VS Bank, задля збереження власної репутації, вимушений буде відшкодувати клієнтам викрадені активи.

Geplaatst door Трибуна op dinsdag 6 maart 2018

 

А ось які розцінки на послуги індивідуальних сейфів у цьому відділенні банку.

Слід зауважити також, що за типовим договором на подібну послугу, банк не несе відповідальності за те, що знаходиться всередині сейфу. Утім, на яких умовах цю послугу надає VS bank наразі редакції з’ясувати не вдалося.

Довідково: до осені 2017 року VS bank (колишній Volksbank) належав опосередковано Сбербанку Росії, але минулого року стало відомо про купівлю цього банку Сергієм Тігіпком.

 

clipnews