На Тячівщині продовжуюся варварські вирубки лісу (відео)

2 березня 2018 р. членами громадської ради при Тячівський РДА та активістами були виявлені чергові варварськи вирубки скелястого дуба в урочищах села Біловарці, які відносяться до ДП”Тячівське ЛГ”.

З цього приводу депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник зазначив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Громадкість на чолі із представником громадської ради Тячівської РДА М.Дочинцем виїхали на місце в урочище Біловарець Тернівського лісництва ДП”Тячівське ЛГ” та побачили в лісі жахливу ситуацію. 
Знову, під видом санітарних, вибіркових, інших рубок варварськи зрубано ділову деревину (декілька дерев взагалі зрубані без клейма) породи бук та породи дуб скельний, а хворі дерева, відсталі в рості і т.д., які мали б рубатись при таких рубках першочергово чомусь не рубаються, що є прямим порушенням лісівничих та санітарних правил.
Крім того, місцевість порубочними рештками просто захаращена, адже лісові злодії забирають в основному лише ділову деревину.

Разом із-тим, хочу зазначити, що місцеві активісти ведуть боротьбу із незаконними варварськими

Також активісти наголошують, що під видом дров та технічної сировини дуба вивозиться діловий першосортний, тобто пиловник, дуб де фактично різниця в ціні за 1 метр кубічний вимірюється тисячами гривень.

 

clipnews