Міжгірська “Просвіта” вимагає заборони проведення урочистих заходів біля пам’ятника “доблесним чекістам” (документ)

1 березня мав нагоду зібрати Міжгірський районний осередок культурно-освітнього товариства «Просвіта», зустріч пройшла невимушено, пізнавально, в хорошому гуморі.
Серед інших питань розглянули питання подальшої долі пам’ятника воїнам-визволителям в центрі смт. Міжгір’я. Нас обурює моральна несправедливість, коли жителі незалежної України (держави, яка і сьогодні провадить героїчну боротьбу за свою незалежність) покладаючи вінки воїнам-визволителям, шанують також напис «ВІЧНА СЛАВА ДОБЛЕСНИМ ЧЕКІСТАМ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ З ВОРОГАМИ РАДЯНСЬКОГО НАРОДУ», шанують тих кривавих катів, які поклали життя у боротьбі з патріотами України.
Вирішили звернутись до очільників району Василь Щур, Василь Юрик, Віталій Цімбота, з вимогою провести громадські слухання щодо цього питання, вибрали делегатів від нашої організації (о. Василь Мандзюк, Бряник Василь, Томаш Андрій та Цендра Михайло). І, головне, вимагаємо до визначення долі пам’ятника та цього ганебного надпису про чекістів ЗАБОРОНИТИ ПРОВЕДЕННЯ будь-яких УРОЧИСТИХ ЗАХОДІВ, пов’язаних з пам’ятником!

Повідомляє голова Міжгірського районного осередку крайової “Просвіти” Андрій Томаш.

 

clipnews