Квартирант зґвалтував власницю квартири і ледь не спалив її живцем (ВІДЕО)

Оскаженів, почав лупцювати, зв’язав – зґвалтував двічі… і це ще не все. – Намагався вбити, а також скрутив шию собаці…  Це не фільм жахів, а реальна історія, що нещодавно трапилась в Ужгороді. 25 лютого – цей день жінка хоче забути, як страшний сон.

Кривдник не тільки зґвалтував та побив ужгородку. Зі слів дівчини, оскаженілий співмешканець – намагався її спалити … Каже, дивом змогла вмовити його змилуватися. Нині медики рятують постраждалу. Констатували розрив очного яблука, забій статевих органів. Батькам дівчина розповіла про інцидент, вже перебуваючи у лікарні. Вчинити самосуд батькові постраждалої не вдалось, на час приїзду його до лікарні, з підозрюваним вже працювали поліцейські. Батько каже, слідчі запевнили його, винуватець – буде покараний. Нині лікарі борються за те, аби бодай зберегти ужгородці око. Про відновлення зору навіть не беруться говорити.

А тим часом квартирант-кривдник – на волі, хоча і минув вже майже місяць. В поліції ж пояснюють, підозру досі не оголосили, оскільки слідство триває, і немає доказової бази. Матеріали по справі відправлено на експертизу за межі області. Звідки ж взявся такий співмешканець? Постраждала запевняє – це квартирант, що знімав у неї кімнату протягом місяця. А сварка розпочалась через банальне зауваження, що в хаті безлад. Хлопцю за відкритими справами загрожує від 3- до 5-ти років, однак наразі це питання часу… Як і те, чи зможе Ужгородка знову бачити на праве око. Наразі ж дівчина сподівається, що хлопець таки буде покараний і від рук кривдника більше не постраждає ніхто.

 

ОНОВЛЕННЯ:

Сьогодні ґвалтівника дівчини взято під варту без права застави.

Суд погодив клопотання слідчого Ужгородського міського відділу поліції, погоджене Ужгородською місцевою прокуратурою, та обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.

 

clipnews