Коли ти на «Камазі» – правила і знаки не працюють (ВІДЕО)

Водіїв, які порушують правила, паркують свої авто абияк та створюють інші незручності оточуючим, у народі прозвали «авто оленями». Нажаль такі є і в Ужгороді, тож на адресу видання ClipNews.info читачі надсилають фото-відео матеріали «рогатих» кермувальників.

Цього тижня публікуємо аматорське відео нашого читача – вантажний «Камаз» їде по вулиці Ольбрахта зі сторони вулиць Шумна-Анкундінова.

Окрім того, що Ольбрахта доволі вузька, зустрічним авто доводиться «прижиматись» на тротуар, а стара бруківка історичного центру міста не зовсім пристосована до таких навантажень, є ще один маленький нюансик – на цій вулиці рух односторонній, і водій «Камазу» грубо порушує правила.

А поспішав він так на будівельний майданчик по вул. Волошина 47, де під виглядом реконструкції зруйнували крамницю Ціріла Фунданича. До слова, цей будинок був внесений до історико-архітектурного опорного плану міста як об’єкт культурної спадщини з відповідним охоронним статусом. Навіть кримінальне провадження відкрили за статтею 298 КК України. Але це вже інша історія…

 

 

Тим часом, відреставрований фасад будинку на площі Петефі в Ужгороді не протримався і півтора роки.

 

clipnews