Епілятори Braun – завжди гладка шкіра

Епілятори Braun – це інноваційні пристрої для видалення волосся по всьому тілу. Їх робота грунтується на видаленні волосся разом з цибулинами. В результаті виходить гладка шкіра, про яку мріє кожна жінка.

Сучасні епілятори Braun: особливості та переваги

Німецька компанія Braun протягом багатьох десятиліть випускає пристрої, призначені для догляду за тілом. На ринку зустрічаються епілятори Braun різних серій, які відрізняються від конкурентів безболісним видаленням волосся. За допомогою таких електричних пристроїв кожна жінка здатна без утруднення стежити за своєю шкірою, при цьому немає необхідності відвідувати салони краси. У продажу є епілятори Braun, які працюють від електромережі або акумулятора. Такі прилади можуть видаляти волосинки довжиною понад 0,5 мм. З їх допомогою жінки відчувають мінімум дискомфорту під час процедури. Масажні ролики, які присутні в деяких моделях, допомагають розслабитися. Пропонуються епілятори Braun і для використання прямо у воді. Можна прямо в душі виконувати необхідні процедури. Для видалення коротких і тонких волосинок краще використовувати першу швидкість, що дозволять ефективно з ними справлятися. У німецьких епіляторах Braun використовується сучасна технологія HairLift. Вона грунтується на тому, щоб машинка могла піднімати волосся і делікатно видаляти його. Використовується система Smartlight, яка дозволяє підсвітлювати оброблювану ділянку шкіри. Під час епіляції можна буде виявити навіть самі бліді й тоненькі волосинки.

Епілятори Braun: поради щодо вибору

З величезної кількості таких пристроїв потрібно підібрати кращу модель. Під час покупки потрібно звертати увагу на технічні параметри, основні функції приладу. Пропонуються пристрої з вологою, сухою або фотоепіляцією. В останньому варіанті пристрій працює за допомогою спалахів світла. Прилади можуть відрізнятися кількістю пінцетів – 10-40. Виробник пропонує декілька режимів швидкості. Якщо перевага віддається портативним моделям, то їх доведеться заражати 60 хвилин.

Епілятори Braun можуть відрізнятися комплектацією, наприклад, пропонуються насадки для видалення волосся на невеликій ділянці. Можуть йти в комплекті і охолоджуючі насадки або набори для делікатних зон. В якості додаткових функцій виступає можливість виконувати масаж.

Епілятори Braun – відмінне рішення для сучасних жінок, які ретельно стежать за своєю шкірою. За допомогою цих простих пристроїв боротьба з волосинками стає ефективною і безболісною.

partnernews