Адвокатська компанія “Слинько та партнери” – оскарження рішення податкової

Більшість населення переконана, що боротись з фіскальними органами та їх рішеннями не можливо або марно. Варто знати, що в суді платники податків повинні відстоювати свою думку і мають повноцінне право на захист, від чого саме і залежить кінцеве рішення суду.

«Слинько та партнери» є оптимальним варіантом для вирішення проблем, пов’язаних з візитом на підприємство фіскальної служби та винесенням невірних рішень. Захищаючи закон представники податкової служби можуть робити помилкові висновки, які не є цілком обґрунтованими та доречними. Щоб не зазнати шкоди після рішення суду, яке все ж таки більше віддає перевагу представникам контролюючих органів при винесенні вироку, потрібно звертатись до досвідчених адвокатів. Шукайте швидкої та надійної допомоги на сторінці slinko.com.ua/.

компанія "Слинько та партнери"

Який є вихід з цієї ситуації

Оскарження акту податкової перевірки може проходитись двома способами:

  • В адміністративному порядку.

Особа, звертаючись до вищого органу з системи податкових органів в Україні, має право оскаржити неправомірні дії посадових осіб фіскальної служби, суму стягнення чи будь-яке інше рішення стосовно результатів перевірки. У разі відмови обласною інстанцією позову платника податків, розібрати питання стосовно скарги на податкову службу можна в Державній фіскальній службі України.

  • В судовому порядку.

У разі відхилення підкріпленої доказами та юридично аргументованої вимоги в адміністративному порядку, в порядку адміністративного судочинства скарга подається до суду. За умови максимально ефективної роботи адвоката за наданий термін для внесення скарги можливо встановити справедливість та зайняти вигідну позицію за для скасування або пом’якшення постанов органів податкової служби щодо власне перевірки.

Що саме підлягає розгляду

На підставі наступного переліку може відбуватися оскарження рішень контролюючих органів:

– рішення органів ДФС про накладення адміністративного арешту на майно;

– рішення про анулювання реєстрації платника єдиного податку;

– рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість;

– рішення про відмову в реєстрації податкової накладної;

– податкове повідомлення – рішення;

– наказ про проведення перевірки (тільки судовий порядок).

Запорука успішного вирішення спірного питання в руках вчасно найманого кваліфікованого представника адвокатської справи. Консультація, підтримка та результативна допомога надаються в компанії «Слинько та партнери».

partnernews