«Щасливі діти» запрошують ужгородців на чаювання та розмову про сезонну алергію

В Ужгороді громадська організація «Щасливі діти» запрошує охочих до участі у проекті “Чашка чаю”, який передбачає неформальне спілкування у затишній атмосфері на важливі теми про все, що турбує жінку та маму. Перші зустрічі відбулися ще у 2014 році, але тоді проект не мав тієї систематичності. Наразі, планують організатори, зустрічі відбуватимуться періодично.

 «Такі зустрічі у форматі чаювань ми влаштовуватимемо періодично і щоразу запрошуватимемо нових гостей – фахівців різних галузей, успішних людей, тих,  хто може поділитися досвідом та цікавою інформацією, порадити, допомогти та підтримати, а також мотивувати та надихати», – каже координаторка проекту, практичний психолог Маріанна Мигаль.

Перша зустріч  відбудеться вже 31 березня о 17:00.

«Цього разу з нами чаюватиме алерголог Алла Петрищак. Ми поспілкуємося на дуже актуальну для весни тему – поліноз. Адже сьогодні, за даними офіційної статистики, з сезонною алергією знайомий кожен п’ятий житель Землі. Кількість алергіків невблаганно зростає з кожним роком», – зазначають організатори.

Під час зустрічі ми дізнаємося:

– що призводять до виникнення полінозу у дітей та дорослих?

– які повсякденні звички здатні погіршити симптоми сезонної алергії?

– як лікувати сезонну алергію і яку загрозу та небезпеку несе самолікування?

– чи можливо зупинити хворобу?

– чи дійсно алергія – це «хвороба чистих рук»?

Крім того, навчимося визначати симптоми полінозу, з’ясуємо як не сплутати сезонну алергію з ГРВІ, а також розвінчаємо чимало міфів.

Зустріч відбудеться за адресою: м. Ужгород, вул. Швабська, 51-А (4-й поверх).

Про свою участь потрібно повідомити координатора проекту, надіславши смс з текстом: “Я прийду на «Чашку чаю». Ім’я, прізвище” на номер (050)288-64-34.

  1. Участь у заході – символічний благодійний внесок на розсуд кожного (+ – 50 грн.). Зібрані кошти організатори скеровуватимуть на допомогу немовлятам, від яких відмовилися батьки та іншим діткам, які потребують допомоги. І ще, кожен може долучитися до формування списку тем, які були б цікаві для обговорення під час наступних зустрічей. Запрошуємо писати їх нам у приватні повідомлення на сторінці у Фейсбук.

Прес-служба ГО «Щасливі діти»

 

clipnews