Зірковий гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Овен

День варто присвятити вирішенню якихось важливих спірних питань. Потрібно постаратися не довести справи до юридичної тяганини. Скористайся порадою більш дорослої, мудрої або значимої в твоїй області особи. Це буде найкраще вирішення дилеми. Увечері твоєму потенційному оптимізму потрібне буде потужне підживлення – спілкування з друзями.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Телець

Самота, інтернет, нерозібрана кореспонденція – найкраще проведення часу на сьогодні. Не варто цього дня приймати різких і необдуманих рішень – тобі необхідно, зібравши, ще й обробити інформацію. Та й “козирів” у тебе наразі мало – не час йти ва-банк. Увечері внеси в свої стосунки хоч трохи романтики і чуттєвості. Для цього можна і потрібно використовувати білизну та всілякі товари з магазинів для дорослих.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Близнюки

Найпродуктивніший час сьогодні – перша половина дня. Постарайся виконати всі важливі справи в цей період. Опівдні будуть важливі зустрічі, поїздки та спілкування. Це посприяє збору та обробці потрібної інформації, що в свою чергу допоможе твоєму вирішенню важливих ділових питань. На вечір заручися підтримкою своїх найближчих друзів.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Рак

Сьогодні варто зайнятися розбором інформації, що надходить ззовні, упорядкуванням паперів на своєму столі і в шафі. Колеги і співробітники, як зговорившись, залишать тебе в спокої, проявлять взаємоповагу і підтримку. Зможуть тебе навіть прикрити, у разі чого. Увечері добре разом із партнером будувати плани на майбутнє, планувати відпустку або хоча б наступні вихідні.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Лев

Добре цього дня планувати свій майбутній бюджет і вносити серйозні зміни у вже існуючий. Запроси на нараду бухгалтера, економіста та комерційного директора і вибудуй майбутню стратегію розвитку бізнесу. У другій половині дня, точніше, вже ввечері краще побути вдома, на самоті, з гарною книгою. Постарайся в цей час обмежити своє спілкування з близькими – тобі потрібно гарненько відновитися.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Діва

Не варто сьогодні займатися вирішенням фінансових питань. Краще поміркуй, сплануй своє недалеке майбутнє. Позбудься (для початку подумки) непотрібного тобі й наносного – усіляких забобонів і стереотипів. Звільнити місце, ти можеш “впустити” в своє життя щось нове і приємне. Ближче до вечора тобі корисне емоційне розвантаження – сходи з друзями в розважальний заклад і гарненько “відірвися”.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Терези

Сьогодні в середині дня ти можеш отримати дуже приємні новини здалеку. Але вони не стосуються роботи – швидше за все це інформація особистого характеру. Не потрібно ввечері зловживати і переборщувати з розвагами і алкоголем – сьогодні не найкращий день для цього. Може статися, що тобі потім буде соромно перед іншими і перед самою собою за проведений тепер вечір.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Скорпіон

Початок дня і до обіду ідеальний для ділових переговорів і поїздок, відряджень. Ти зможеш вдало зібрати потрібну тобі інформацію з цікавого проекту, зможеш заручитися підтримкою деяких впливових осіб. Одним словом – день вдасться. Увечері листування (пошта, смс) можуть викликати емоційний сплеск – як хороший, так і не дуже. Зберися і не нервуй – інформація, яку ти отримала, не зовсім правдива.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Стрілець

У першій половині дня займайся легкими і необтяжливими справами, більше спілкуйся з колегами, скоріше на абстрактні теми. Не варто починати важливі справи в цей час – ти не матимеш потрібного робочого настрою. Увечері віддай “кермо влади” своїй коханій людині – нехай розважає тебе так, як вважатиме за потрібне. А ти не втручайся і просто слухайся Долю.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Козеріг

Вдень тобі раптово пощастить – ти знайдеш, абсолютно випадково, потрібну тобі інформацію, зустрінеш важливу для тебе особу тощо. З обіду доведеться займатися всякими життєвими побутовими справами – облаштуванням офісу, прибиранням, закупівлею всіляких витратних матеріалів тощо. Це, до речі, гарний час для наведення порядку на робочому місці – на столі, в столі і т.д. Увечері проведи час із близькими, піди з ними куди-небудь – у кіно, на виставку тощо.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Водолій

Сьогодні приділяй максимум уваги своєму здоров’ю. Вдома ввечері не провокуй себе і свою половинку – існує великий ризик імпульсивних суперечок і висловлювань, що ранять одне одного. Не поспішай із висновками, дай іншому і собі виговоритися, аргументувати ту чи іншу свою поведінку і слова. Одним словом – зроби все можливе і неможливе, щоб, у крайньому випадку, суперечка не переросла у сварку.

Гороскоп на сьогодні, 6 лютого 2018 року: Риби

Майже весь день ти будеш зайнята своїми фінансовими питаннями. Питання: “Де взяти грошей на те та інше?” стоятиме на порядку денному досить гостро. Також не забувай про свою фізичну форму – не ігноруй зарядку, басейн. Друга половина дня буде динамічнішою, ніж перша – тобі доведеться рухатися в підвищеному темпо-ритмі. Увечері на тебе чекає сюрприз від другої половинки – отримай задоволення сповна!

tochka.net.

clipnews