Зірковий гороскоп на сьогодні, 5 лютого 2018 року

Овен

Не варто сьогодні розпилятися на всяку всячину. Постав перед собою більш певні і глобальні завдання і йди до їхнього вирішення. Ти побачиш, що така тактика і стратегія дає ефект – до кінця робочого дня за твоєю спиною залишиться “глибока лижня ” для послідовників і море “трупів” конкурентів. Провести вечір варто в колі рідних і близьких – приготуй качку, приміром, і зустрінься з родичами за вечерею.

Телець

Цього дня у тебе буде купа енергії, сил, кмітливості, щоб дуже успішно й ударно попрацювати. Особливо займися перспективними питаннями і планами. Залиш поточні справи і “дрібнички” підлеглим або іншим співробітникам. У другій половині дня багато хто з вас зможуть закрити старі борги, позбавитися якихось зобов’язань, що нависали в минулому. Увечері тобі будуть необхідні видовища – сходи в театр, кінотеатр.

Близнюки

Сьогодні буде загострення, активізація нестиковок і розбіжностей на роботі з приводу подальшого стратегічного планування розвитку бізнесу або підприємства. Твоя думка з цього питання кардинально відрізнятиметься від думки і бачення більшості товаришів по службі, і, на жаль, керівництва. Увечері постарайся уникнути домашніх і сімейних обов’язків. Тобі не варто звалювати їх на себе цього дня.

Рак

День сьогодні буде цікавий і динамічний. Обставини і обстановка на роботі буде розпечена. Співробітники чекають чогось нового – нових віянь, нових правил. І не зовсім впевнені в завтрашньому дні. У другій половині дня ти зможеш вирішити деякі питання, але тільки через компроміси, взаємні домовленості і поступки.

Лев

Нинішня втома може позначитися на стосунках із колегами і товаришами по службі. Ти можеш вести себе не зовсім адекватно і трохи агресивно. Це, звичайно, не сподобається оточенню. Постарайся переключитися – захопися роботою, а не розмовами і з’ясуванням стосунків. Відпусти дрібні клопоти – вони вирішаться самі або за допомогою твоїх підлеглих – тобі не пристало ними займатися.

Діва

Сьогодні потрібно навчитися (або хоча б “прикинутися”) йти на компроміс зі своїми однодумцями та колегами. Ти матимеш багато енергії та інших ресурсів на втілення своєї мрії або на наближення до своїх заповітних цілей. У другій половині дня потрібно буде визначитися з подальшими, наступними цілями, визначити та окреслити свої пріоритети на майбутнє, викинути непотрібний “мотлох” із голови тощо.

Терези

Перша половина сьогоднішнього дня буде плідною та найрезультативнішою. Ти зможеш “закрити” низку важливих справ і вирішити кілька гострих питань. На порядку, в основному, будуть питання матеріального плану. Ти “зависнеш” у бухгалтерії. Приведи в порядок рахунки, кошториси… Вечір проведи зі своєю половинкою – сходіть куди-небудь.

Скорпіон

Багато питань сьогодні будуть вирішені, завдяки підтримці зовні, з боку. Не відкидай “руку допомоги”. Також велику частину дня ти зможеш займатися тим, що подобається і що любиш. На роботі навіть буде трохи часу на твоє хобі. Не довго – поки не бачить керівництво. Вечір проведи в камерній обстановці – або в затишному маленькому кафе і без галасливої ​​компанії, або вдома, з найкращою подругою.

Стрілець

Сьогодні твоя впертість і принциповість не принесе потрібних результатів і плодів. Зате ти знайдеш потрібну інформацію, або зустрінеш потрібних людей, вийдеш на них якимось чином, які згодом дуже сильно знадобляться тобі в твоїй роботі. Ця інформація і ці люди будуть згодом потужною підмогою. Увечері варто прогулятися, розвіятися, сходити з друзями “на танці”.

Козеріг

У першій половині дня краще займатися зустрічами, переговорами. Причому, в неформальній обстановці, “без краваток”. Ти можеш домовитися про багато що і вибудувати стратегію майбутньої співпраці. У другій половині дня показано більше рухатися, гуляти, займатися спортом. І не варто займатися справами, до яких не лежить душа – потім це може бути чревате проблемами зі здоров’ям.

Водолій

Сьогодні ти “спинним мозком” відчуватимеш – що і хто принесе тобі користь і вигоду. Довіряй своєму чуттю та інтуїції. Першу половину дня присвяти наведенню порядку на роботі і в роботі. Можливо, ти збилася з графіка – віднови режим або ритм, синхронізуй свою діяльність з іншими “мешканцями” офісу, клієнтами, постачальниками. По обіді постарайся особливо не перевантажуватися.

Риби

Це найкращий день для інтелектуальних занять, а саме – для мозкового штурму. Ти зі своїми колегами зможеш вирішити багато питань. Це дуже сильно допоможе не тільки в сенсі продуктивності праці вашого колективу, а й на психологічному рівні, в сенсі сумісності та знаходження спільних цілей у вашої команди. Увечері не варто засиджуватися біля телевізора – сходи в гості чи поклич гостей. Як варіант – сходіть із друзями в ресторан.

clipnews