Зірковий гороскоп на сьогодні, 1 лютого 2018 року

Овен

Цей день для неспішного руху вперед, для осмислювання потенційної стратегії, для планування майбутнього. Використовуй день, крім роботи, для приємних занять, прогулянок, з мінімумом зв’язків, контактів і дзвінків. При цьому ретельно перевіряй отриману інформацію і вісті. Не варто вірити на слово товаришам по службі або інтернету. Пізніше твоя довірливість може обернутися збоями в роботі.

Телець

Сьогодні краще займатися цікавими справами, такими, де стимулюється твоє пізнання, тяга до новизни. Близько обіду на роботі назріє суєта і аврал – постарайся хоча б упередити, якщо не запобігти цьому. У другій половині дня ти відчуєш істотну втому від спілкування за весь день – занадто багато було контактів і переміщень. Постарайся провести залишок дня в тиші і спокої.

Близнюки

Цього дня краще зайнятися відрядженнями, поїздками. Корисні й важливі зустрічі з людьми, знайомства, діалоги та круглі столи. Міняти обстановку і оточення сьогодні дуже корисно і правильно. Але варто ретельно фільтрувати все, що говорять, і що ти прочитаєш. При цьому обов’язково будь відкритою до нового. У другій половині дня і ближче до вечора ти отримуватимеш задоволення від своїх хобі, від зустрічей із друзями і подругами.

Рак

Складно буде сконцентруватися і тому варто почекати зі справами, що потребують особливої ​​уваги до дрібниць і скрупульозності. Не найкращий це день для заняття наукою і дослідженнями. Також сьогодні не варто вирушати в далеку дорогу – як із розважальною, так і з робочою метою. Увечері твої домашні проситимуть у тебе допомоги чи поради. Постарайся не відмовити і грамотно у всьому розібратися.

Лев

Ти займатимешся всякими дрібницями. І тобі важко буде зосередитися на чомусь одному й істотному – поточні і дрібні справи розриватимуть тебе в різні боки. Під час обіду ти можеш отримати якісь новини про важливі для тебе справи або людину. І вони триматимуть тебе в напрузі до кінця дня. Не варто перейматися і нервувати.

Діва

Майже весь день тебе відволікатимуть проблеми і клопоти родичів. Тобі потрібно буде визначитися з пріоритетами на сьогодні. При цьому буде плутанина і непорозуміння в діловій документації. Будь украй уважною і акуратною. Намагайся нічого не підписувати. Після роботи постарайся довше прогулюватися і позбав себе від стомлюючого спілкування з близькими.

Терези

Питання, що потребують твоєї кмітливості, легко вирішуватимуться тобою. Ти будеш “на коні”! Також постарайся сьогодні не порушувати своїх обіцянок і своїх слів – люди чекають на обіцяне і сподіваються. Що б не сталося – постарайся вислухати представника іншого боку, свого опонента. Таким чином ти зможеш побачити всю “картинку” повністю.

Скорпіон

По обіді ти станеш більш розсіяною і не зосередженою – тобі важко буде зібратися і почати продуктивно працювати. Відклади на завтра-післязавтра важливі справи, які через погану якість їхнього виконання можна просто запороти. Сьогодні також не варто вступати в суперечки і дебати з будь-ким – навчися якщо не приймати чужу точку зору, то хоча би розуміти. Увечері постарайся побільше бути на свіжому повітрі.

Стрілець

Сьогодні залиш багато часу для приємного спілкування, важливих, але цікавих переговорів. Фінансові справи, переговори, угоди краще перенести на другу половину дня – ти будеш більш уважною до деталей договорів і контрактів. Намагайся не зациклюватися на дрібницях і проблемах – “все пройде, пройде і це”. Перемикайся швидше, Адаптуйся краще – стань живою і гнучкою.

Козеріг

Сьогодні не варто займатися важливими і дорогими покупками. Куплені сьогодні речі виявляться непотрібними і припадатимуть пилом на полицях і вішалках. Тримай себе в позитивному і оптимістичному руслі – оточуючі придивляються до тебе і рівняються на тебе. Вечір проведи удвох зі своєю половинкою – кіно, театр, просто прогулянка.

Водолій

Очікується багато спілкування, знайомств, розмов і листування. Буде велике бажання дізнатися щось нове, чогось навчитися, вирости. У першу чергу це стосуватиметься справ професійних. І не варто сьогодні займатися фінансовими питаннями, робити важливі покупки для роботи або офісу. Велика ймовірність плутанини і нерозуміння того, чого ж насправді не вистачає. Увечері постарайся максимально відпочити.

Риби

Цей день не дуже вдалий для праці на благо Вітчизни. Ти будеш розсіяною, інтереси розтікатимуться, як вода. Час підходить для легких і спокійних занять. Займися собою – борися зі своїми страхами, Культивуй позитивність і оптимістичність у всьому. Багато читай і розвивайся. Залиш ввечері час для прогулянок.

clipnews