Закарпатські рятувальники відшукали шістьох заблукалих у горах туристів

Впродовж минулої доби гірські рятувальники двічі виїздили на проведення пошукових робіт в районі курорту Драгобрат та врятували шістьох любителів гірського відпочинку. 

 

Перше повідомлення в оперативно-рятувальну службу 21 лютого о 19:00. Там під час катання на лижах на г. Жандарм втратила орієнтир та заблукала група туристів в кількості п’ять чоловік, усі мешканці м. Київ. Серед заблукалих і дев’ятирічна дитина.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено рятувальників Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. Також їм допомагали 3 добровольців. Близько 20:00 заблукалих було знайдено та супроводжено до місця їхнього тимчасового відпочинку.

Ще одне повідомлення про загублення людини у горах надійшло о 19:58. В районі полонини Урда під час катання на лижах заблукав 27-річний львів’янин. Як і в попередньому випадку, пошукові роботи проводили 5 рятувальників та одна одиниця техніки  Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення. Чоловіка вдалося відшукати о 02:45 вже 22 лютого. Медичної допомоги він не потребував. Близько 07:00 його було доставлено до гірськолижної бази,  де він зупинився на відпочинок.

Рятувальники  вкотре звертаються до любителів гірського відпочинку з проханням суворо дотримуватися правил особистої безпеки! Кататися слід лише у спеціально відведених для цього місцях. Ні в якому разі не перетинати обмежувальні знаки та стрічки. Про свої наміри піднятися в гори необхідно завчасно повідомити рятувальників. А також слідкувати за змінами погодних умов.

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews