Закарпатська поліція затримала трьох нетверезих водіїв, усі керували без належних документів

Випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння працівники груп реагування патрульної поліції задокументували в Мукачівському, Іршавському, Рахівському районах.

У селі Кам’янське Іршавського району працівники групи реагування патрульної поліції помітили вночі автомобіль марки «Запорожець», на якому не освічувався задній номерний знак. Водія зупинили, аби зробити йому зауваження. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Чоловік також не мав водійського посвідчення. Від проходження медосвідування відмовився, про що поліцейські в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння та без водійського посвідчення. Від керування водія відсторонили.

У селищі Ясіня Рахівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобілем «Fоrd Еscоrt», на якому не освітлювався задній номерний знак. Водій, місцевий житель, не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,17 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи і відсторонили його від керування.

У селищі Чинадієво Мукачівського району після обіду працівники групи реагування патрульної поліції зупинили скутер марки «Vірer», на якому не було номерного знака, а водій керував без захисного шолома. Керував ним місцевий житель з ознаками алкогольного сп’яніння та без посвідчення водія. Драгер виявив у нього 2,1 проміле алкоголю. Правоохоронці склали на правопорушника відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Усі складені адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews