В Ужгородському та Іршавському районах – нові очільники поліції

Ужгородське районне відділення поліції очолив полковник поліції Віктор Ребрей, а місце керівника Іршавського відділення поліції зайняв майор поліції Василь Негря. Колективам їх представили Роман Стефанишин та Анатолій Шкирта.

Сьогодні, 26 лютого, два відділення поліції Закарпатської області отримали нових керівників. Йдеться про кадрові зміни у складі керівництва Ужгородського районного відділення поліції, а також Іршавського відділення поліції Хустського відділу.

Нового очільника районного відділення поліції Ужгородщини – полковника Віктора Ребрея на посаді особисто представляв начальник ГУНП в Закарпатській області Роман Стефанишин. Керівник поліції Закарпаття побажав колективу ще більше здобутків після кадрових змін.

Віктор Ребрей народився 29 квітня 1975 року у Хусті. Здобув дві вищі освіти. Працював на різних керівних посадах у правоохоронних органах, очолював відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Закарпатській області. У 2017 році він став керівником Іршавського відділення поліції, а вже тепер керуватиме ужгородськими районними правоохоронцями.

На посаді начальника Іршавського відділення Віктора Ребрея замінив майор поліції Василь Негря. Його представив колективу заступник начальника Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, полковник поліції Анатолій Шкирта.

Василь Негря народився у селі Угля Тячівського району. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році, працював оперативником на різних посадах та очолював колектив карного розшуку Тячівського райвідділу міліції. У 2015 році був призначений на посаду заступника начальника Тячівського відділу поліції, де працював  до призначення в Іршаві.

Обидва керівники поки що перебуватимуть у статусі тимчасових виконувачів обов’язків.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews