Ужгородська сноубордистка покинула Олімпіаду-2018

Виступ сноубордистки Аннимарі Данчі на третій у її житті Олімпіаді склався не надто вдало. Під час першого кваліфікаційного заїзду в паралельному гігантському слаломі українка припустилася помилки, яка позбавила її шансів на потрапляння до 16-ки, яка продовжувала боротьбу за медалі.

Другий заїзд українка, правда, провела дуже непогано, але відіграти загублених у першому старті 15 секунд було вже нереально.

«Результатом похизуватися не можу, сьогодні я остання через помилку ціною 15 секунд. Фізично і технічно була готова як ніколи. На жаль, не впоралася морально. По другій спробі я була приблизно п’ятою і це мене трошки заспокоює. Для початку треба виграти парочку кубків світу, набратися досвіду перемагати. Я молодець, хто б там що не сказав.

Хотіла би присвятити цей день батькам: мамі, яку нахабно не включили в склад команди, і татові, який помер у цей день чотири роки тому. Вдячна всій родині за підтримку та любов, друзям та знайомим, які вірили та вболівали, а також Валерієві Берлінському, тренеру, який зі мною працює останніх два роки.

А тепер тренуюсь далі. Треба другу дошку прикатати» , – написала Аннамарі невдовзі після старту на своїй сторінці у «Фейсбуку».

fenixslovo.com

 

Читайте також: Золотая лыжа Абраменко произведенная в Закарпатье украсила Олимпийский музей

 

clipnews