Суд в Ужгороді розгляне апеляцію щодо запобіжного заходу Копчі-молодшому

Засідання в даній «хуліганській» справі Юрія Копчі – сина місцевого “кримінального авторитета” Володимира Копчі, має відбутися в п’ятницю, 23 лютого о 10:00, в Апеляційному суді Закарпатської області під головування Євгена Животова.

Суд має розглянути апеляційну скаргу ужгородської прокуратури щодо запобіжного заходу Юрію Копчі, який підозрюється в стрілянині 30 січня 2018 р. у нічному караоке-клубі Ужгорода, намагався сховатися з місця події та приховати зброю, але оперативно був затриманий ужгородською поліцією.

Сторона обвинувачення кваліфікує його дії як злочин, передбачений ч.4 ст.296 ККУ “Хуліганство”, та просить апеляційну інстанцію переглянути «м’яку» грошову заставу, встановлену Ужгородським міськрайсудом в 60 тис.грн.

Попередні засідання, 12 та 19 лютого, не відбулося у зв’язку із перебуванням  підозрюваного Ю.Копчі на лікуванні в смт.В. Березний. Крім того, за наявної інформації, є і інша причина –  суд досі не надіслав копію апеляційної скарги стороні захисту, що унеможливлює належну правову допомогу підозрюваному.

Як я повідомляв раніше, 1 лютого 2018 р. Ужгородський міськрайонний суд, не зважаючи на суспільно-небезпечний характер вчиненого злочину і особи підозрюваного, обрав Ю.Копчі запобіжний захід у виді тримання під вартою із можливістю внесення незначної застави – всього 60 тис. грн. Вже 5 лютого Ю.Копча вніс дану мізерну заставу та вийшов на волю, а Ужгородська місцева прокуратура в свою чергу подала апеляційну скаргу.

Громадський правозахисник Віталій Грегор

22.02.2018

clipnews