Поліція забезпечила дотримання правопорядку під час візиту на Закарпаття дружини Президента України

Жодних порушень та незручностей для громадськості правоохоронці не допустили. Охорону правопорядку забезпечено належним чином.

 

Сьогодні, 14 лютого, з робочим візитом на Закарпатті перебувала дружина Гаранта Конституції Марина Порошенко.

 

Під час зустрічі з очільниками області та районними керівниками, дружина Президента проаналізувала та ознайомила їх з перспективами створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів Закарпатської області. Один з таких відкрили сьогодні в Ужгороді. Заклад створений для забезпечення реабілітаційними заходами неповнолітніх з обмеженими можливостями. Йдеться про дітей хворих на аутизм, дитячий церебральний параліч та синдром Дауна.

 

Завдяки фаховості та професійності закарпатських правоохоронців, які спостерігали за правопорядком під час візиту Марини Порошенко, заходи пройшли спокійно. Для того, аби закарпатці та гості краю не відчували дискомфорту, автомобільний рух у краї не перекривали.

 

Загалом за правопорядком та безпекою дорожнього руху наглядали 80 правоохоронців. Вчинення будь-яких правопорушень поліцейські не допустили. Візит пройшов у спокійній атмосфері.

 

Станом на тепер поліція продовжує роботу у звичному режимі, охороняючи безпеку та здоров‘я жителів краю та гостей Закарпаття.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews