Підліток обікрав винзавод на Мукачівщині

Поліція Мукачівського району за підозрою у крадіжці металевої плити та електродвигуна затримала двох жителів районного центру, один з них неповнолітній. Частину краденого майна вилучено. За фактами крадіжок в поліції відкрили кримінальні провадження.

На Мукачівщині з території Бобовищанського винзаводу невідомі викрали металеву плиту та електродвигун. Про факт злочину керуючий підприємства повідомив до місцевої поліції.

Дільничний Мукачівського районного відділення встановив осіб, причетних до скоєння цих крадіжок. Ними виявилися 15-річний житель селища Бобовище та 19-річний мешканець села Копинівці.

Як стало відомо, неповнолітній викрав з території підприємства алюмінієву плиту, вагою близько 60 кг та продав її у сусіднє село.

Інший підозрюваний, житель села Копинівці, проник всередину заводу звідки викрав електродвигун, розібравши який, частину деталей вже встиг продати.

За двома фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, слідство у справах наразі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews