На Закарпатті жителі підтоплених сіл досі не отримали компенсацію (ВІДЕО)

Надовго запам’яталася жителям Вонігова субота, 16 грудня 2017–го. Тоді, унаслідок інтенсивних опадів річка прорвала дамбу і затопила половину села. За кілька годин вода залила двори та підвальні приміщення. Велику рогату худобу люди виводили з хлівів посеред ночі.

Пан Юрій – один з тих, хто постраждав від повені, каже, вода прибула раптово, не було навіть часу, аби рятувати майно. Хоч майно родини і було застраховане, однак сума, яку отримали від страхової компанії, кажуть, просто смішна – всього лише 570 грн. Від держави також люди поки нічого не отримали.

Аби визначити суми збитків, комісія провела обстеження дворогосподарств, каже сільський голова. Наразі складено близько 40 актів. Чекають місцеві і на відновлення берегоукріплень, зараз проект на стадії розробки.

Наразі ж на пошкоджених паводком дамбах проводять аварійно-відновлювальні роботи. На відновлення 200 метрів берегоукріплень потрібні мільйони гривень, з яких резервів віднайдуть кошти поки не відомо, однак, якщо дамбу не відновлять найближчим часом, невідомо до яких наслідків може призвести наступна повінь.

 

clipnews