На Закарпатті виявили понад 600 ящиків сигарет, які ввозили в Україну з порушенням

Спробі незаконного ввезення великої партії тютюнових виробів на територію України запобігли учора оперативники Західного регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками податкової міліції ДФС у Закарпатській області.

Під час проведення спеціальних заходів у пункті пропуску «Тиса» військовослужбовці оперативно-розшукового підрозділу Західного регіонального управління виявили вантажний автомобіль марки «Вольво», у якому громадянин Сербії перевозив 614 ящиків тютюнових виробів іноземного виробництва на загальну суму понад 70 тисяч євро.

Відповідно до наданих документів, сигарети ввозились з Угорщини для подальшої реалізації у магазинах безмитної торгівлі «Duty Free». Однак, як встановили прикордонники та податківці, тютюнові вироби переміщувались через кордон з порушенням чинного законодавства.

Наразі виявлені тютюнові вироби вилучено співробітниками податкової міліції ДФС. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

 

clipnews