Мукачівські правоохоронці затримали серійну крадійку

Слідчі Мукачівського відділу поліції завершили досудове розслідування крадіжки, скоєної жителькою Дніпропетровщини.  Суд  призначив жінці  2 роки позбавлення волі.

Мукачівська поліція завершила розслідування справи за фактом крадіжки з місцевого навчального закладу. За повідомленнями  потерпілих, від однієї з учениць було викрадено  гаманець з грошима, а з викладацького кабінету — мобільний телефон та ноутбук. Загальна сума збитку склала понад 6500 гривень.

Як з’ясувала поліція, у скоєнні даної крадіжки винна неодноразово судима  за майнові злочини 36-річна мешканка міста Жовті Води Дніпропетровської області. За словами слідчого, який вів справу, жінка приїхала до Мукачева минулого року, після звільнення з в’язниці у Жовтих Водах.

Працівники мукачівської поліції оперативно розкрили крадіжку грошей та техніки і затримали крадійку у місті Свалява. Туди підозрювана поїхала, аби здати крадений ноутбук до ломбарду.

По завершенню слідства матеріали справи з обвинувальним актом слідчий передав до суду. Відтак Мукачівський міськрайонний  суд призначив жінці покарання   у  вигляді  двох років  позбавлення волі.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області

clipnews