Як підібрати бра під стиль інтерʼєру

Хоча бра не відносяться до світильників загального освітлення, але з кожним днем відіграють все більшу роль у формуванні стильного, функціонального та гармонічного інтерʼєру.

Ці світильники отримали широке поширення багато років тому і зараз набувають своєї популярності. Насамперед, це пояснюється універсальністю світильників бра. Освітлювальні прилади даного типу можна розмістити у будь-якому приміщенні чи то у ванній кімнаті, чи у залі.

Також бра здесь широко використовуються у спальні чи дитячій кімнаті. Розміщення приладу у зоні ліжка дозволить використовувати світильник у якості нічника.

Різновиди світильників бра

Розрізняють декілька видів бра, в залежності від форми прибору, серед яких:

  • закритого типу;
  • половинчаті світильники;
  • відкриті настінні конструкції (декоративні).

Перші два види відрізняються своєю геометричністю та графічністю форм, що ж стосується декоративних моделей світильників, то вони демонструють фантазію та уяву дизайнера у всій красі. Декоративні моделі представлені у широкій кольоровій гамі, ліхтарів або ж абстрактних композицій.

Головною задачею бра вважається правильний розподіл світлових потоків. Якщо вам необхідне точно направлене освітлення, то краще зупинити увагу на куівлі бра у Львові з прямим світлом. Для змішаного освітлення краще віддати перевагу прямому світлу. Що ж стосується комфортного читання, то слід зупинитися на бра з рівномірним освітленням.

Що ж стосується бра з розсіяним світлом ідеально підходить для формування особливої атмосфери у домі: такий тип освітлення обожнюють застосовувати дизайнери, щоб підкреслити інтерʼєрні акценти.

Інтерʼєрні прийоми з використанням настінних бра

Дизайнери полюбляють гранти зі світлом та тінями, саме тому світильники бра достатньо широко використовуються у сучасних будинках. Гармонічно та ефектно виглядатимуть два настінних світильника з обох боків дзеркала.

Якщо виникає потреба підкреслити картини та інші витвори мистецтва, то краще використовувати бра з матовими плафонами. За допомогою настінних світильників можна візуально трансформувати простір. Таким чином, низькі стелі можна збільшити, якщо направити світло від бра вгору. Якщо стеля, навпаки, висока, то слід направляти світло вниз.

Декілька невеликих світильників можуть розширити навіть дуже вузьке приміщення (наприклад, коридор).

partnernews