Через погіршення погодних умов в Ужгороді відкривають стаціонарні пункти обігріву

Сьогодні, 25 лютого, в Ужгородській міській раді під головуванням заступника міського голови Василя Гомоная провели термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За прогнозом Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, із 25 лютого по області та у місті Ужгороді очікується пониження температури до -10 градусів по Цельсію, місцями посилення північного вітру до 17-22 метрів за секунду. Така морозна погода протримається кілька наступних днів.

У зв’язку з цим члени комісії обговорили питання роботи в Ужгороді у період пониження температури повітря пунктів обігріву для незахищених верств населення, які можуть постраждати від переохолодження. Вирішили створити тимчасові денні стаціонарні пункти обігріву, де люди можуть зігрітися, випити гарячого чаю, на базі комунального підприємства КШЕП (вул.Проектна,3), ТОВ “Житло-Сервіс” (вул.Тиводара Легоцького,15), ТОВ “ЖРЕР №8” (вул.Генерала Свободи,9), Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (вулиця Федора Потушняка, 10Б (колишня Благоєва). Денні пункти обігріву запрацюють завтра, 26 лютого.

Разом з тим, вже сьогодні запрацював цілодобовий стаціонарний пункт обігріву на базі сектору обліку безпритульних осіб на вулиці Олександра Грибоєдова, 20В. Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю, за потреби переночувати, отримати медичну допомогу.

clipnews