«Олень» дня припаркувався: жодна поліція зі штрафами цього не змінить (ФОТО, ВІДЕО)

На електронну адресу ClipNews.info надійшов лист від читача з фото-відео матеріалами про чергового автомобіліста-порушника в Ужгороді.

«Похмура дощова п’ятниця 2 лютого на вулиці Ференца Ракоці і ось він – герой парковки. Ні, я не став викликати поліцію через цього порушника, не став йому подумки бажати “здоров’я”. Я мовчки поспостерігав кілька хвилин, як з десяток людей оминає його «Волгу» по газону або ж виходячи на дорогу.   

Я сам водій, але й у ролі пішохода часто буваю. А так, як у нашому місті дійсно мало облаштованих парковок, завжди закликаю всіх ставитись один до одного лояльніше і якось «уживатися» (до прикладу, водії залишають номер телефону під склом). Але водію цієї «Волги» начхати не лише на пішоходів, а й на водіїв, які паркуються на краю тротуару, адже своїм вчинком він вприснув дозу негативу – лише за годину я перестрів з трьох знайомих, які розповіли про цього майстра з парковки. Не важко здогадатись, що їх коментарі були далекими від позитиву. Хоча трохи проїхавшись завжди можна «втиснутись» і нікому не заважати.

Чому це все пишу? Та хочу закликати навчитися коригувати особисті, подекуди суто егоїстичні вчинки та інтереси! У відповідь на зауваження часто отримуєш «нуль реакції», чи агресію. І жодна поліція зі штрафами цього не змінить. А це ж елементарна людська ввічливість, бажання не створювати незручностей собі і оточуючим. Невже це так важко?

*** А водію-порушнику «Волги» з притаманною японською ввічливістю переказую: «Забирайся до біса, будь такий люб’язний!»

Олександр, Ужгород

 

clipnews