Зірковий гороскоп на сьогодні, 9 січня 2018 року

Овен

Цей день підходить для зміни роботи і вступу на нову посаду. Тобі не варто боятися змін, все піде на краще. У другій половині дня можуть виникнути проблеми з новими партнерами. Можливі складності у вирішенні фінансових питань. Увечері старайся відмовитися від спілкування з неприємними людьми.

Телець

У першій половині дня на тебе чекає інтенсивне навантаження. Намагайся не втручатися в інтриги і плітки колег. У другій половині дня займися наведенням порядку в робочій документації. Тобі потрібно звернутися по допомогу до керівництва, щоб розв’язати складну ситуацію. Увечері запроси в гості близьку подругу.

Близнюки

У першій половині дня ти отримаєш важливу звістку від старих партнерів. Тобі потрібно замислитися над можливими ризиками. У другій половині дня намагайся зайнятися освоєнням важливої ​​інформації. Тобі потрібно впровадити нові методи в роботу. Вільний час присвяти спілкуванню з колегами.

Рак

У першій половині дня тобі потрібно зосередити свої зусилля на побудові нових зв’язків. Твій керівник може негативно поставитися до нових планів. У другій половині дня стережися пліток своїх недоброзичливців. Тобі потрібно проявити спокій і витримку, щоб досягти гарних результатів. Увечері займися наведенням порядку в кухні.

Лев

Цей день варто присвятити роботі з документами та цінними паперами. Тобі не варто нікуди поспішати, зважуй кожен свій вчинок. У другій половині дня варто зайнятися відновленням стосунків зі старими партнерами. Тобі потрібно уважно переглянути причини недоліків у своїй роботі. Вільний час присвяти відновленню свого здоров’я.

Діва

Цей день варто присвятити впровадженню нових технологій у роботу. Твої колеги можуть протидіяти новим починанням. У другій половині дня постарайся відмовитися від спілкування з опонентами. Тобі потрібно звернути увагу на плани керівництва. Увечері спробуй відволіктися від суєти і подумати на самоті.

Терези

У першій половині дня постарайся відмовитися від далеких відряджень і поїздок. Тобі потрібно навчитися прислухатися до думки оточуючих. У другій половині дня тобі потрібно поговорити з керівництвом про свої ідеї. Не варто сприймати близько до серця критику колег. Вільний час варто присвятити догляду за своєю зовнішністю.

Скорпіон

Цей день потрібно провести в спокійній і дружній атмосфері. Тобі варто переключити увагу на вирішення фінансових питань. У другій половині дня ти отримаєш підтримку від впливової особи. Намагайся використовувати вдалий момент, щоб поговорити з керівництвом про премії. Увечері на тебе чекає приємний сюрприз від друзів.

Стрілець

У першій половині дня можуть виникнути складнощі у спілкуванні з керівництвом. Твої недоліки в роботі стануть відомими для оточуючих. У другій половині дня намагайся не втручатися в розбіжності між колегами. Тобі доведеться виступити в ролі миротворця в серйозному конфлікті. Вільний час присвяти творчому заняттю.

Козеріг

Цей день варто провести в колективі однодумців. Намагайся не піддаватися емоціям і будь спокійною. У другій половині дня тобі доведеться виконати доручення керівника. Твої партнери принесуть прибуток і стабільне фінансове зростання. Увечері на тебе чекає зустріч зі старим другом, який приємно тебе здивує.

Водолій

У першій половині дня можуть виникнути проблеми в сім’ї. Тобі не варто звертати уваги на проблеми у стосунках. У другій половині дня постарайся не втручатися в суперечки і конфлікти між колегами. Тобі потрібно звернутися за порадою до свого наставника. Увечері займися наведенням порядку в своїй кімнаті.

Риби

Сьогодні тобі варто звернути увагу на отриману інформацію. Використовуй свій професійний досвід, щоб не припуститися помилок. У другій половині дня тобі доведеться змінити свої плани. Партнери можуть відмовитися від виконання своїх зобов’язань. Увечері постарайся розслабитися за допомогою теплої ванни з травами і морською сіллю.

clipnews