Зірковий гороскоп на сьогодні, 4 січня 2018 року

Овен

Початок дня буде складним, старайся уникати конфліктів. Твої партнери можуть принести додаткові клопоти. У другій половині дня відмовся від поїздок і дальніх переміщень. Тобі потрібно заспокоїтися і зайнятися монотонної діяльністю. Увечері варто випити заспокійливий трав’яний чай, щоб зняти стрес.

Телець

У першій половині дня можуть виникнути перешкоди для намічених планів. Не варто перейматися, довірся перебігу подій. У другій половині дня намагайся не втручатися в суперечки між колегами. Твій керівник буде агресивно налаштований, постарайся стримувати свої емоції. Увечері тобі потрібно обов’язково прогулятися перед сном.

Близнюки

Вранці можуть виникнути проблеми з сусідами. Не варто заглиблюватися в конфлікт, будь терпимою до побутових дрібниць. У другій половині дня уважно читай всі документи. Тобі вдасться викрити нечесного працівника. Вільний час варто присвятити догляду за своєю зовнішністю.

Рак

У першій половині дня стережись авантюристів і наполегливих незнайомців. Тобі потрібно відмовитися від тих проектів, які давно не приносять результатів. У другій половині дня твої колеги можуть проявити інтерес до нових ідей. Зібравши навколо себе команду однодумців, ти отримаєш гарний результат. Вільний час варто присвятити спілкуванню зі своїми друзями.

Лев

Сьогодні тобі доведеться відстоювати свої інтереси. Не можна здаватися перед виникненням перешкод. У другій половині дня можуть виникнути складнощі у спілкуванні з новими партнерами. Тобі потрібно звернутися по допомогу до керівництва. Вільний час присвяти зміцненню свого здоров’я.

Діва

У першій половині дня можуть виникнути складнощі, пов’язані з проблемами родичів. Звернися по допомогу до старого друга. У другій половині дня на тебе чекає приємна звістка від партнерів. Твій керівник допоможе втілити в реальність нові ідеї. Увечері варто провести бесіду зі своїми однодумцями, щоб знайти правильне рішення.

Терези

У першій половині дня твої дії будуть обмежені. Не варто вступати в конфлікт із керівництвом. Тобі потрібен час, щоб все стало на свої місця. У другій половині дня стережись інтриг з боку заздрісників і недоброзичливців. Тобі потрібна порада досвідченого професіонала, щоб не припуститися помилки.

Скорпіон

У першій половині дня на тебе чекає гарна звістка від старих партнерів. Відновивши ділові контакти, ти отримаєш хороші результати. У другій половині дня тобі потрібно звернути увагу на отриману інформацію. Порадься зі своїм наставником, перш ніж прийняти важливе рішення. Увечері тобі варто зайнятися прибиранням і благоустроєм оселі.

Стрілець

У першій половині дня можуть виникнути складнощі з колегами. Тебе спробують розсердити недоброзичливці. У другій половині дня ти отримаєш гарну звістку від партнерів. Використовуй вдалий шанс для обговорення своїх планів із керівництвом. Увечері стережися гучних місць і незнайомих людей.

Козеріг

Сьогодні на тебе чекає насичений день з гарними результатами. Про твої досягнення дізнається впливова особа. У другій половині дня можуть виникнути складнощі в роботі офісної техніки. Покладайся на перебіг подій і довіряй Долі. Вільний час присвяти оновленню свого гардеробу.

Водолій

Сьогодні не варто приймати однозначних рішень. Піддавшись емоціям, ти можеш припуститися помилки. У другій половині дня твій керівник здійснить перевірку. Намагайся виконувати свої обов’язки педантично і дисципліновано. Вільний час присвяти спілкуванню з родичами старшого покоління.

Риби

У першій половині дня тобі потрібно відмовитися від авантюрних угод. Твої конкуренти можуть спровокувати конфлікт із керівництвом. Будь впевненою в своїх силах і відстоюй свою правоту. У другій половині дня на тебе чекає складна рутинна робота. Плани на вечір доведеться перенести, не варто через це засмучуватися.

clipnews