Зірковий гороскоп на сьогодні, 31 січня 2018 року

Овен

Сьогодні не варто займатися новими проектами і справами – продовжуй рухатися у звичайному напрямку. День сприяє гарному виконанню поточної роботи і стандартному розкладу. Таке тяжіння до стабільного і перевіреного позначиться на постановці подальших цілей і плануванні подальшої стратегії. Увечері переглянь хороше кіно в компанії коханої людини.

Телець

Твоє робоче оточення особливо уважно придивлятиметься до тебе і виконуваної тобою роботі, до її якості. Якщо все буде на рівні – тебе гідно оцінять, і ти виростеш в очах товаришів по службі і колег. У другу половину дня займися оселею. Прикрась або поміняй інтер’єр свого житла, своєї кімнати, спальні. Внеси сюди якусь естетику. І уникай хвилювань через дрібниці.

Близнюки

Тобі станеться в нагоді протекція, допомога друзів і знайомих. Зможеш завдяки цьому вирішити багато важливих справ. Займайся справами якісно, чесно і професійно. Не допускай помилок і підступу ні від себе, ні від інших. Слушний день для покупок речей побутового призначення. Тому сьогодні варто відвідувати магазини типу господарського, будівельного тощо.

Рак

Займайся сьогодні справами, які виявляться потужним фундаментом і підмогою для майбутнього, що принесе гарні результати. Тобто, працюй на перспективу. Це стосується і корисних зв’язків і ділових знайомств – у майбутньому тобі не раз доведеться звернутися до цих потрібних тобі людей. Не варто сьогодні зловживати алкоголем.

Лев

Яка б не була робота та її обсяг – тобі слід робити в ній перерви і не перевтомлюватися. Ти будеш схильна до нервового напруження, тому навчися скидати стрес, прибирати негативні думки, емоції, роздратування на інших людей. Другу половину дня і вечір не варто витрачати на марне спілкування, яке лише втомить. Навіть із близькими. Краще почитай на самоті, помрій.

Діва

Це звичайний день, яких в році безліч. Справи, біганина – все, як завжди. Зосередь свої сили і увагу на чомусь одному – на одному напрямку, на одній меті тощо. Займися вирішенням конкретного фінансового питання. На обід постарайся не вживати в їжу нові і неперевірені твоїм організмом продукти і страви. Вечір цього дня найкраще провести разом із людиною, яку любиш, і яка любить тебе – поговоріть, розслабтеся з хорошим вином…

Терези

У питаннях професійних у тебе з’явиться бажання залишити все як є – зафіксувати ситуацію, застовпити її. Постарайся зміцнити свої позиції і своє становище. Це робиться через якісне виконання своєї роботи, через її успішність і т.д. Увечері або піди на масаж – приємний, розслаблюючий, або попроси свого партнера зробити тобі його самостійно. Перед цим завчасно купи спеціальних ароматних масел і подумки настройся на релаксацію.

Скорпіон

Намагайся дотримуватися порядку і чіткості у фінансових питаннях – своїх особистих і твого підприємства. Уникай конфліктних і гострих ситуацій на роботі – сьогодні “вибухонебезпечний” день, і краще його пересидіти в куточку за принтером. Увечері комусь із членів твоєї родини буде потрібна твоя допомога та участь у справах. Постарайся уважно вислухати другу сторону і не виносити категоричних суджень.

Стрілець

Вибери собі завдання на сьогодні, свою справу і займайся нею – цілеспрямовано і з твердою ходою. Дуже важлива буде підтримка з боку партнерів і колег. У другій половині дня не рекомендується приймати алкоголь чи якісь сильнодіючі препарати. Навіть з метою лікування. Побудь ввечері на самоті і в тиші. Ти давно не читала свою улюблену книгу.

Козеріг

Уникай, по можливості, спілкування з людьми, які тебе “напружують” і створюють навколо себе ауру руйнування і дискомфорту. Зрозуміло, що на роботі ми не вправі в прямому сенсі вибирати собі оточення, але, тим не менше, – можна хоча б зараз не заходити в деякі відділи, не відвідувати деякі поверхи вашого офісу, свідомо уникати зустрічі з керівництвом конкретного департаменту тощо. Вдома приділи увагу своєму чоловікові – вислухай його, дай йому підказку в його справах, підтримай. Тобто будь співчутливою ​​і уважною.

Водолій

Займися сьогодні діловим (та й особистим також) листуванням і кореспонденцією. Дуже вірогідний цього дня не дуже приємна розмова з керівництвом або інвесторами. Підготуйся до розмови заздалегідь, підготуй необхідні папери, звіти, щоб твої слова і відповіді були аргументованими. У другій половині дня приділи увагу дітям, влаштуй спільні прогулянки або ігри.

Риби

Цей день найбільше підходить для спокійних і повільних занять рутиною і поточними справами. Знайди собі корисну справу і тихенько “колупайся” в ній. Йдучи додому з роботи, краще прогулятися зайві пару сотень метрів – відпусти маршрутку і йди пішки. Тобі буде про що подумати. Вечір проведи з вином і улюбленим фільмом. Це допоможе трохи розвіятися від нудного дня і не дозволить впасти в меланхолію.

clipnews