Зірковий гороскоп на сьогодні, 30 січня 2018 року

Овен

Тобі захочеться сьогодні зробити твоє робоче місце, робочий простір більш затишним і рідним. Принеси свої улюблені фото в рамочці і постав на стіл, принеси з дому рослину в горщику тощо. У тебе все вийде, і працювати ти станеш більш продуктивно. Вечір “забронюй” для себе, коханої – проведи його так, як тобі хочеться – гуляй, веселись, танцюй, зустрічайся з ким хочеш і т.д. Ти заслужила!

Телець

На роботі все спокійно – не варто “паритися” – все йде своєю чергою. Сьогодні не забувай про свою фізичну форму – під час робочого дня роби т.зв. “виробничу” гімнастику, більше ходи, постарайся не користуватися ліфтом на невеликі відстані тощо. Увечері влаштуй собі свято – купи давно бажаний торт, наприклад, збери подруг і “відірвися”. Реалізуй давно бажане!

Близнюки

Сьогодні важливо орієнтуватися на конкретний результат – берися за справи, які швидко дають “сходи”. Всі фінансові питання – перекази, платежі, виплати допомоги, зарплат тощо краще запланувати на першу половину робочого дня. Увечері зустріч із друзями принесе чимало приємних хвилин. При цьому хтось із них попросить твоєї допомоги. Надай йому її – не будь жадібною і не скупися – це повернеться тобі сторицею!

Рак

Турбота про зовнішній вигляд займатиме тебе найбільше. Признач на другу половину дня зустріч із візажистом, стилістом, косметологом тощо. Занадто інтенсивне і напружене спілкування може надвечір призвести до втоми і невеликого буквально головного болю. Це тому, що ти так і не навчилася вибирати співрозмовників. Закрийся у ванній з ароматами, зі свічками і розслабся.

Лев

Твоя завзятість і наполегливість дозволить тобі істотно просунутися вперед. Озираючись назад, ти згодом оціниш цей день, як дуже важливий і певною мірою переломний. Закінчи вечір вечерею в приємному і затишному ресторанчику з найближчим другом або подругою. Отримай задоволення від усього – і обслуговування, і меню, і спілкування. По дорозі додому будь уважна і не загуби цінні речі – в таксі, в під’їзді тощо.

Діва

Не давай собі сьогодні великих навантажень – все має бути помірним – і робота, і відпочинок. Не переїдай, не влаштовуй зайвих витрат – як грошей, так і життєвої енергії та емоцій. Постарайся сьогодні “прибратися” на робочому місці. Додай естетизму на свій стіл – купи якісь дизайнерські штучки, які матимуть гарний вигляд серед твоїх паперів. День сприятливий для покупок, подарунків, сюрпризів.

Терези

Сьогодні ти маєш більшою мірою піклуватися про своє особисте життя і внести у нього додаткову гармонію і задоволення. Ця заглибленість в особисті справи дуже позитивно вплине на твій настрій. Хоч він і не зовсім робочий, зате – приємний і потенційно щасливий. У другій половині дня тобі потрібно зайнятися оселею, поповнити засіки – холодильник, льох тощо – можна і потрібно закуповувати продукти про запас.

Скорпіон

День призначений для спокійних і практичних занять. Не варто поспішати, влаштовувати аврал і цейтнот – тільки нерви попсуєш собі і оточуючим, а результату в такому стані не доб’єшся. Після складного і напруженого дня ти заслужила на законний відпочинок – якісний і повноцінний. Обмеж ввечері свої контакти і зв’язки тими людьми, які напружують тебе.

Стрілець

Зосередься на своїх потребах – робочих, ділових. Наприклад, ти захочеш банально пересунути свій робочий стіл в інший кут кабінету, або вирішиш замовляти собі обід прямо на роботу. У будь-якому випадку – поліпши свій робочий простір. Вечір наповни неспішними спокійними заняттями, прогулянками, масажем тощо. Зроби своє особисте життя набагато приємніше і комфортніше. Прояви любов і турботу до близьких, купайся в їхній любові.

Козеріг

Сьогодні день зміцнення ділових зв’язків і партнерських стосунків. Також складай плани, ділися ними з колегами і керівництвом. Ці плани і розроблювані стратегії мають бути націлені на конкретний і практичний результат. У результаті сьогодні виграють ті, хто працює з матеріальними і відчутними об’єктами. Наприклад, продавці якихось речей. А не продавці послуг.

Водолій

Цього дня зрушать з місця справи, що стосуються закордону і далеких поїздок. У будь-якому випадку постарайся займатися приємними і цікавими справами та проектами. Такі заняття додадуть тобі спокою, впевненості, радості від звершення. У другій половині дня тобі доведеться спільними зусиллями вирішувати якісь справи чоловіка або коханої людини. Закінчи день із цікавою книгою в руках.

Риби

Існує можливість домогтися від співробітників і підлеглих конкретних результатів або, принаймні, – конкретних термінів щодо виконання потрібних завдань. Всіляке спілкування, поїздки і листування принесе відчутну користь – тобі і твоїм колегам. Увечері тобі рекомендується побути з близькими і відпочити у спокійній обстановці – гармонізуй простір навколо себе – “вирівняй” думки та емоції.

clipnews