Зірковий гороскоп на сьогодні, 3 січня 2018 року

Овен

У першій половині дня ти отримаєш подяку від свого керівництва. Недоброзичливці можуть проявити заздрість і агресію до твого успіху. Тобі потрібно навести порядок на робочому місці і прибрати зі столу зайві речі. У другій половині дня на тебе чекають непередбачені розтрати. Увечері запроси друзів на концерт або в клуб.

Телець

У першій половині дня можуть виникнути складнощі під час переміщень. Не варто нікуди поспішати і приймати необдуманих рішень. У другій половині дня розберися з документацією. Однодумці запропонують свою допомогу і участь у твоїх розробках. Увечері тобі потрібно провести час у колі сім’ї, приготувавши смачну страву.

Близнюки

Сьогодні не варто перейматися через свою зовнішність і дрібні недоліки. Привітність і дружелюбність допоможуть налагодити стосунки з вищим керівництвом. У другій половині дня старайся уважно ставитися до отриманої інформації. Твої конкуренти можуть застати тебе зненацька. Вільний час присвяти зустрічі зі своїми подругами.

Рак

Сьогодні на тебе чекає підвищений інтерес з боку протилежної статі. Не варто звертати уваги на дрібні подразники і плітки в колективі. У другій половині дня можуть виникнути складнощі в роботі цифрової техніки. Займися оцінкою своїх результатів. Увечері вирушай повеселитися в цікаве місце.

Лев

У першій половині дня можуть виникнути розбіжності з коханою людиною. Старайся, щоб сімейні проблеми не порушили твої плани. У другій половині дня стосунки з колегами будуть напруженими. Не варто псувати свою репутацію, піддавшись гніву і агресивній поведінці. Увечері тобі потрібно розслабитися за допомогою масажу.

Діва

Вранці на тебе чекає несподівана і приємна зустріч зі старим другом. Намагайся не нервувати через дрібниці і тримати свої емоції під контролем. У другій половині дня наведи порядок на робочому столі і в документації. Тобі потрібно поговорити з керівництвом про свої перспективи кар’єрного розвитку. Увечері вирушай у торговий центр за покупками.

Терези

У першій половині дня сімейні проблеми можуть тебе спантеличити. Намагайся не панікувати і обдумувати перспективу своїх дій. У другій половині дня твої колеги допоможуть впоратися зі складною проблемою. Зосередься на виконанні поставлених завдань і виконуй всі справи до кінця. Увечері тобі варто переступити свою гординю і першою піти на примирення з коханою людиною.

Скорпіон

Цей день буде спокійним і принесе гарні звістки. Тобі варто піти на компроміс з опонентами, щоб отримати потрібний результат. У другій половині дня ти отримаєш вигідну пропозицію. Використовуй всі можливості, щоб примножити свій капітал. Увечері тобі варто зібрати друзів і вирушити повеселитися.

Стрілець

У першій половині дня на тебе чекає напружене спілкування з колегами. Не варто провокувати конфлікт, стримуй емоції. У другій половині дня твій керівник похвалить твої досягнення. Намагайся не залишати незавершених справ, наведи порядок в документації. Вільний час присвяти приготуванню романтичної вечері.

Козеріг

Сьогодні на тебе чекає велика кількість контактів із людьми. Приділи увагу своєму стилю і зачісці. У другій половині дня ти отримаєш гарну звістку від старих партнерів. Отриманий прибуток краще відкласти і використовувати для раціонального інвестування. Увечері займися рукоділлям.

Водолій

Вранці можуть виникнути складнощі в дорозі, за кермо краще не сідати. Твій емоційний стан може бути нестабільним. У другій половині дня стережись інтриг і пліток з боку недоброзичливців. Будь відвертою з керівником, і ти зможеш уникнути проблем. Вільний час варто присвятити відвідуванню косметолога.

Риби

Сьогодні намагайся більше уваги приділити своєму зовнішньому вигляду. Від твоєї чарівності та культури спілкування багато чого залежатиме. У другій половині дня уникай авантюрних пропозицій від незнайомих людей. Перш ніж прийняти важливе рішення, порадься з керівництвом. Увечері тобі варто зібратися з однодумцями і сходити в ресторан.

clipnews