Зірковий гороскоп на сьогодні, 26 січня 2018 року

Овен

Твоя вроджена різкість і непередбачуваність реакції ускладнить сьогоднішнє спілкування з жінками – колегами, партнерами. Постарайся в судженнях про когось або про щось бути об’єктивною і неупередженою. Хоча цього досягти буде дуже нелегко. Демократичність і толерантність – найкращі партнери в будь-яких справах. Але тобі, Овну, це пояснити важко.

Телець

Важко буде налаштуватися на роботу – якась дрібниця в зовнішньому вигляді, в одязі, може зіпсувати тобі щонайменше півдня. Не варто нервувати – краще завчасно перевірити ґудзики на улюбленому піджачку, почистити взуття тощо. Головною темою дня будуть гроші і ресурси твоїх партнерів – правильність їхнього розподілу, інвестування. Ти знайдеш певні слабкі ланки в цій темі і виправлятимеш їх.

Близнюки

Сьогодні буде важкий, напружений, але продуктивний день. Тобі вдасться багато чого зробити і зрушити з “мертвої точки” давно залежані справи. Звичайно, не без сторонньої допомоги – співробітники та колеги з радістю допоможуть тобі і нададуть необхідну інформацію з важливої для тебе теми. Увечері відпочинь від трудового дня – прийми розслаблюючу ванну з настоєм заспокійливих трав.

Рак

На роботі сьогодні в цілому все буде спокійно. Присвяти день пошуку себе – нових інтересів, занять, особливо тих, які можуть бути соціально значущими і потрібними. Для цього приклич на підмогу найвірніших і правдивих порадників – кмітливість, інтуїцію тощо. Головне – не заважати їм “працювати” – потрібно постаратися зупинити “внутрішній діалог”, для того, щоб почути підказки твоєї підсвідомості.

Лев

Не варто на роботі заводитися через дрібниці – не потрібно звертати на них увагу. Ну, не прийшов кур’єр вчасно з важливими документами – з ким не буває. Краще домовся про спільний обід з людиною, спілкування з якою приносить в офісі одне задоволення і позитив. І вже точно уникай зануд. А ввечері, після роботи, відвідай улюбленого стиліста.

Діва

Сьогодні буде важко мотивувати себе на роботу – з ранку ти мимоволі знаходитимеш для себе купу виправдань, аби ухилитися від обов’язку і відповідальності. При цьому протягом дня справи інших людей – партнерів, колег, товаришів по службі – цікавитимуть тебе більше, ніж свої власні. Ці люди, як паломники, шикуватимуться в чергу до тебе за порадою – не відмовляй нікому, якою би складною не була його або її ситуація.

Терези

Велика віддача і працездатність будуть проявлені і помічені за тобою в другій половині дня. При цьому в твоєму колективі буде атмосфера взаємної участі і підтримки. Ніякого серпентарію! Всі проекти, які вимагають групової і колективної участі, можуть бути більш успішними, ніж “сольні” проекти – тобто, це день спільної роботи.

Скорпіон

Більшу частину дня ти витрачатимеш на пусті розмови і теревені. Хоча при цьому цей день вдалий для впровадження в робочий процес нових технологій і новаторських рішень. Але, очевидно, ти це “проспиш”, на жаль. У справах фінансових також будуть деякі неточності і упущення – хоча би тут прояви максимум участі й уваги.

Стрілець

Твої капризи і мінливість, які так зворушували раніше, сьогодні дратуватимуть декого в офісі. Постарайся, приймаючи рішення, особливо, якщо ти маєш підлеглих, керуватися не емоціями, а логікою. Не впадай у крайнощі, не проявляй максималізму, хоча спокуса буде великою. У другій половині дня на тебе чекають невеликі поїздки і переміщення, пов’язані з поточними справами.

Козеріг

Твоя присутність буде необхідною відразу в кількох місцях водночас. І тобі потрібно постаратися вибрати пріоритети і чітко спланувати свій сьогоднішній графік. Займайся більш вільною діяльністю, по можливості, а не “сиди” в рамках, що властиво справжньому Козерогові. Цей день гарний для проведення всіляких конференцій, симпозіумів, конгресів, тобто для обміну досвіду.

Водолій

У першу половину дня буде складно зібратися – думки рояться, немов неслухняні мурашки. Неуважність, безтурботність можуть грати тобі не на руку. Постарайся зібратися, наскільки це можливо сьогодні. Виникнуть справи, в яких тобі потрібно буде проявити свої чисто людські якості – розуміння, співчуття, навіть – жаль.

Риби

Займайся справами, які вже давно в роботі, і концепції яких тобі зрозумілі і близькі. Не варто починати нове – зараз не час. І варто врахувати, що сьогодні для тебе “парний” день – працюй у парі – співробітництво, співавторство тощо. Орієнтуйся на взаємодопомогу, причому – двосторонню. Твоє нинішнє вміння йти на компроміс і домовлятися буде гідно оцінено і в особистих взаєминах.

clipnews