Зірковий гороскоп на сьогодні, 24 січня 2018 року

Овен

Це найкращий час для того, щоб закріпити якісь свої успіхи чи навіть скромні починання. Закріпити – це розповісти керівництву або працівникам, тим самим заручившись їхньою підтримкою, або навіть реєстрація торгової марки чи ліцензування бізнесу. У другій половині дня ти зможеш дуже успішно вирішити якісь господарсько-побутові питання, що стосуються життя твого офісу і твоїх співробітників.

Телець

Сьогодні на горизонті з’являться якісь справи і професійні клопоти, які вимагатимуть твоєї безпосередньої участі. Побережи свої ноги – носи саме сьогодні зручне взуття на низькій платформі – імідж – важлива річ, проте здоров’я важливіше. Увечері обов’язково знайди час для дітей – перевір щоденники і зошити, допоможи їм у написанні домашнього завдання тощо. У будь-якому випадку – спілкуйся з ними, заспівай колискову перед сном.

Близнюки

Сьогодні в основному ти зможеш навчитися якійсь новій справі або навику. Перша половина дня буде досить конструктивною – поїздки, переговори, корисні новини. Ти отримаєш інформацію, на яку давно чекаєш. Новини, їх більша частина, стосуватимуться майбутнього прибутку. Вечір проведи банально і просто – з журналом, пультом від телевізора, з коханою людиною під боком.

Рак

Сьогодні вдень може відбутися дуже бажана і давно розроблена угода – це стане для тебе приємною несподіванкою. Це наповнить тебе оптимізмом і припливом енергії на весь день. Операція носитиме, швидше за все, фінансовий характер. Також буде невелике і непланове надходження грошей на твою банківську карту. Вітаємо! Вечір залиш для свого спокійного і неспішного відпочинку.

Лев

У першій половині дня ти отримаєш важливу інформацію або новини з далекого зарубіжжя або з іншого кінця країни. Намагайся частіше заглядати в свої поштові ящики – віртуальний і реальний. Після роботи тобі потрібно буде зайнятися побутовими питаннями – з’їздити в магазини і поповнити запаси “стратегічних” продуктів і предметів побуту. А пізно ввечері влаштуй собі гастрономічний та естетичний “рай” – ванна з морською сіллю, шампанське, ікра…

Діва

Продуктивно працювати в першій половині дня тобі заважатимуть клопоти домашніх – побутові питання затягнуть тебе з головою. Зате в другій половині дня може виявитися, що на тебе терміново чекають в іншому місті і тобі доведеться збиратися у відрядження. І доведеться залишити невиконаними кілька справ. Постарайся передати ці справи своїм колегам, інакше чимось доведеться жертвувати, що наразі неприпустимо.

Терези

Перша половина дня буде звичайною і рядовою. Нічого важливого не має статися. І ти сама не призначай на цей час якихось важливих зустрічей і переговорів. Не варто просити у керівництва чергову відпустку, надбавку або премію – це не найкращий час. У другій половині дня можуть відбутися певні ділові зустрічі і поїздки. Вечір проведи в тісному сімейному колі, займаючись розподілом сімейного бюджету.

Скорпіон

Почни свій день з активних “процедур” – секс, зарядка, біг, контрастний душ – на твій розсуд. Це додасть тобі сили та енергію на весь день. А вони тобі будуть просто необхідні. Максимум справ, які заплановані на сьогодні, зможуть бути реалізованими. Але не без посильної допомоги сторонніх людей. Тож прислухайся до оточення і вчасно звертайся до потрібних людей по допомогу.

Стрілець

Важливі зустрічі або переговори призначай на післяобідній час. Тоді існує більше шансів успішних домовленостей та прийняття партнером твоїх умов. Інакше “козирі” будуть не в тебе. Увечері ти, на подив своїх домочадців, дратуватимеш їх невчасно затіяним прибиранням, перестановкою меблів, “налагодженням примуса”. Насправді – для них це незручність, а для тебе – необхідність і порив душі. У будь-якому випадку – це пізніше, але дуже корисне заняття. І його вигоди очевидні.

Козеріг

Сьогодні постарайся у своїх справах заручитися підтримкою співробітників і колег. Якщо вас, однодумців, буде багато, то існує шанс, що у керівництва не буде іншого виходу, як прийняти твої нововведення в процес роботи або коригування стратегій бізнесу. У другій половині дня займися чимось цікавим. Як правило, це може бути зовсім новий проект, який манить своєю перспективністю і “незвіданими стежками”.

Водолій

Сьогодні ти почнеш займатися якоюсь важливою і новою темою. Будеш збирати інформацію, “зондувати” ґрунт, спілкуватися з потрібними людьми. Дуже ймовірно, що тобі, у зв’язку з вищеописаною ситуацією, потрібно буде поритися в своїй поштовій скриньці (мейлі), знайти потрібний лист від важливої особи і відновити з нею листування. Другу половину дня і вечір краще провести з коханою людиною.

Риби

Твій сьогоднішній ранок буде несподівано приємним і позитивним. Ти дізнаєшся новини, які стосуються твоїх особистих справ, але при цьому ця інформація “допоможе” тобі пережити робочий день у чудовому настрої і з оптимізмом. Також буде задоволення від вирішення якихось старих фінансових питань. Ти зможеш навіть влаштувати собі похід по магазинах і купити собі щось бажане.

clipnews