Зірковий гороскоп на сьогодні, 23 січня 2018 року

Овен

З самого початку дня доведеться переглядати якісь свої старі справи і проекти – щось із ними не так, і потрібно змінювати стратегію. Також так складуться обставини, що ти отримаєш тимчасовий доступ до дуже важливої і закритої інформації. Швидше за все, довіра твого керівництва до тебе зросла. Ця інформація допоможе тобі поліпшити стратегію твого бізнесу і справ, і здатна призвести до зростання добробуту.

Телець

Це час оформлення угод, підписання договорів, початку нових спільних проектів. Найкращий день для угод і продажів. Менеджери з продажу сьогодні мають переплюнути самих себе. Також потрібно вчитися, працювати з інформацією, документами, виїжджати у відрядження. І якщо ти в цій області – на тебе чекає успіх.

Близнюки

Найважливішою і конструктивною подією дня буде контакт із закордонними компаніями та їхніми представниками. А також – поїздка за кордон, зустрічі і реальні, “живі” переговори з партнерами та інвесторами. У будь-якому випадку найбільш вдалою буде друга половина дня. А до обіду в голову лізтиме всяка дурість і несуттєве.

Рак

У середині дня тобі потріпають нерви твої домашні. Це виведе тебе з душевної рівноваги і зони комфорту. Але не варто надавати цьому великого значення – воно само собою вирішиться. Постарайся не вступати в непотрібні дебати та суперечки, захисти себе від непотрібного базікання і “переливання з пустого в порожнє”. Краще вдатися до виконання своїх обов’язків – тихо, спокійно і якісно.

Лев

Сьогодні багато хто з твоїх родичів по знаку випробують приємне хвилювання – тобі зізнаватимуться в коханні, робитимуть пропозицію тощо. Це дуже насичений емоційно день. У другій половині дня і ближче до вечора влаштуй собі емоційний відпочинок – тобі потрібно відійти і заспокоїтися. Просто варто переглянути якусь легку комедію, попити вина або просто полежати у ванні.

Діва

Сьогоднішні невеликі, недалекі поїздки разом із твоїм коханим принесуть чимало задоволення. Також буде цінним здійснення чогось дуже важливого, про що ти мріяла, але вже трохи забула. Це пов’язано, швидше за все, з важливим дзвінком, купівлею та іншим, що принесе емоційне задоволення. Вечір проведіть у колі близьких і рідних.

Терези

У першій половині дня займися пошуком інформації – поговори з потрібними людьми на потрібну тему, “прошерсти” інтернет… Будь-яка така твоя дія буде корисною і результативною. По обіді займися будинком, поліпшити його комфортність, поміняй інтер’єр на більш гармонійний і приємний. Удома має бути максимально затишно!

Скорпіон

Перша половина дня буде набагато більш плідною за другу – ти зможеш багато зробити. Найкраще попрацювати вийде зі “старими” темами – займися підбиттям підсумків і “зняттям вершків”. Сьогодні твої друзі допомагатимуть тобі в багатьох твоїх справах і турботах. Не відмовляйся від їхньої допомоги. Ця спільна зайнятість твоїми проблемами зможе зблизити вас іще більше.

Стрілець

Сьогодні дуже корисно згрупувати, зібрати воєдино старі опрацьовані теми і нові свої задумки і ресурси. Вийде цікавий мікс. Спробуй цього дня утримуватися від сварок із колегами і тим більше з керівництвом. Це може далеко зайти. Вечір цього дня краще провести в компанії своїх ровесників – однокласників, друзів, подруг.

Козеріг

Сьогодні ти отримаєш суттєву допомогу та підтримку від колег і однодумців. Твої успіхи помітить керівництво і гідно оцінить. Але в другій половині дня у тебе зіпсується настрій – домашні проблеми зіпсують твій емоційний стан. Вони, щоправда, не суттєві, але “крові поп’ють. Увечері ти зможеш розслабитися із заслуженим келихом смачного вина.

Водолій

Якщо сьогодні плануються якісь важливі переговори або просто ділова розмова, і ти визначаєш час і місце, то краще провести ці заходи в неформальному колі, “без краваток”. Після обіду твої плани будуть порушені строковими і незапланованими справами. Тобі доведеться займатися чимось для тебе новим і незвичним. Головне тут – встигнути вчасно перебудуватися і дуже швидко знайти потрібну інформацію за існуючою темою.

Риби

Стеж сьогодні за інформацією, яка надходить ззовні – преса, інтернет, колеги тощо. Ти зможеш почути або прочитати щось дуже важливе, що стосується твоїх справ і важливого проекту. Найбільш плідним часом буде час після п’ятнадцятої години – у тебе відкриється “друге дихання” і ти встигнеш до кінця робочого дня зробити багато корисного. Увечері ти заслужила на гарну релаксацію.

 

clipnews