Зірковий гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Овен

Для того щоб впевнено йти вперед, розвиватися, тобі потрібно бути в парі, в команді – у співдружності, співавторстві, співпрацюючи з кимось. Ця команда буде дуже і дуже багатообіцяючою і перспективною. Максимум клопоту і метушні буде через папери, документи, листування. Новини здалеку тебе, на жаль, не порадують.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Телець

Сьогодні тобі варто частіше обговорювати свої плани і цілі зі співробітниками та колегами. Чим більше інформації ти озвучиш, тим більше підтримки і допомоги прийде ззовні. Якщо щось йтиме не так, як хотілося б – не варто приймати події близько до серця. Краще просто відкласти проект убік і почекати певний час.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Близнюки

Будь сьогодні менш вимогливою і прискіпливою ​​до співробітників і особливо підлеглих. Не форсуй, не підганяй їх при ухваленні важливих рішень, і не нав’язуй свою точку зору. Працюй на більш тонкому рівні, використовуючи прийоми психології та жіночого шарму. Питання фінансування, виплат тощо вийдуть сьогодні на перший план.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Рак

Ти зможеш знайти нове джерело свого доходу, або якісь інші варіанти для заробітку. Але поспішати приймати рішення і давати відмашку не варто – уважно вивчи отриману пропозицію і всі можливі ризики. І пам’ятай – безкоштовний сир тільки в мишоловці! Не варто також сьогодні витрачатися – можливості збільшення свого добробуту важливіші за тимчасові і миттєві бажання.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Лев

Твоя практичність і спрямованість на отримання практичної та реальної вигоди і результату сьогодні багатьох дивуватиме і радуватиме, а багатьох дратуватиме. Стережися заздрісників і недоброзичливців особливо серед жінок. У другій половині дня потрібно буде коригувати свої плани і цілі, порівнюючи їх з оточенням. Вечір проведи з друзями.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Діва

Більшість новин і потенційних змін, які очікуються сьогодні, будуть тільки передвісниками хороших подій. Перед тобою відкриється більше можливостей – і фінансових і таких, що стосуються особистої ініціативи на роботі. Постарайся не вплутувати в роботу особисті справи, і, навпаки. Сьогоднішній день потребуватиме від тебе більшої об’єктивності та відкритості.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Терези

У першій половині дня відбудеться зустріч або знайомство з людиною, яка з часом буде і зможе багато в чому допомагати тобі і вирішувати всілякі нерозв’язні питання. Будь уважною і не пропусти його! Взагалі весь день в цілому ти працюватимеш з інформацією – отримання, обробка та аналіз. Буде можливість випробувати деякі нові напрямки на предмет їхньої потенційності.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Скорпіон

Це найкращий день для переходу на нову посаду, на нову роботу, для звільнення тощо. Практично будь-які папери, які ти нестимеш на підпис керівництву, будуть підписані, і твої бажання і думки – схвалені. Надвечір ти переконаєшся на власні очі, що нічого випадкового не буває, і все, що відбувається має свій, нехай і прихований, сенс. Ти зустрінеш старого знайомого, поява якого буде дуже доречною.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Стрілець

Сьогодні ти зможеш сміливо спиратися на “плече” більш впливових і старших людей – старших за віком і за рангом. Твоя нинішня інтуїція і проникливість дозволять сміливо оперувати фактами і орієнтуватися в морі отриманої інформації. Ти добре орієнтуватимешся в темах і пропозиціях, що зробить тебе сьогодні неоціненним співробітником. Керівництво просто не може не оцінити тебе гідно.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Козеріг

Це найкращий час для початку конструктивного співробітництва із зарубіжними партнерами або інвесторами. Ділове листування та інші види зв’язку стануть дуже важливими в цей день. День вдалий для складання та підписання важливих документів і паперів. Але не варто розголошувати про свої плани і наміри – енергія цього дня буде витрачена на слова, і тоді її не вистачить на реалізацію твоїх проектів.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Водолій

Ти чітко бачитимеш перспективність тієї чи іншої теми і бізнес -пропозиції. Всьому причиною є твоя добре злагоджена команда і підлеглі-аналітики. У будь-якому випадку – це твоя заслуга – ти зібрала навколо себе професіоналів-однодумців. А ще це дуже гарний час для навчання і вивчення чогось нового. Купи потрібну книгу чи підручник, піди на курси.

Гороскоп на сьогодні, 22 січня 2018 року: Риби

Майже протягом усього дня ти відчуватимеш перепади настрою, які дадуть перепади твоїй працездатності. Це гарний час для початку важливих переговорів, листування з людьми, підприємствами та установами, які можуть відіграти важливу роль у твоєму бізнесі і роботі. Також ти отримаєш запрошення, пропозицію про дальню ділову поїздку – відрядження до зарубіжних партнерів.

tochka.net.

clipnews