Зірковий гороскоп на сьогодні, 2 січня 2018 року

Овен

Сьогодні навряд чи щось вдасться змінити. Тому не витрачай даремно свою енергію. Краще за все вирішувати завдання по мірі їх надходження. Не варто бігти попереду паровоза. Чим простіше і спокійніше ти ставитимешся до себе і свого оточення, тим буде краще для тебе.

Телець

День чудовий для тих, хто прагне перебороти свої негативні звички і якості. Сьогодні ти можеш спробувати себе у якомусь новому амплуа, зовсім несподіваному для інших. Тому будь впевненою в собі – нові випробування підуть тобі на користь.

Близнюки

Постарайся сьогодні зайнятися реалізацією свого потенціалу. Але тільки так, щоб це не заважало твоїй основній діяльності. Якщо ти хочеш десь закріпитися, або залишитися поруч із потрібною людиною – тобі варто саме сьогодні підписати всі необхідні документи. Не втрачай своїх можливостей – вони не повертаються.

Рак

Сьогодні варто більше часу приділити дітям. Вони вимагають твоєї уваги та участі. Саме час подумати про новорічні подарунки і приготування. Краще, якщо ви все робитимете разом. Діти вчитимуться у тебе, а ти отримаєш від спільної діяльності лише задоволення. Чудовий день для спілкування і зустрічей.

Лев

Сьогодні тобі варто більше уваги приділити спілкуванню з керівництвом. Якщо ти давно планувала зустріч, або хотіла написати листа – прийшов час. Прийняті сьогодні рішення – будуть надійними і довговічними, тому не відкладай на потім те, що можна і потрібно зробити сьогодні. Чудовий день для переговорів.

Діва

Сьогодні тобі варто більше уваги приділити дрібницям і ледве помітним деталям. Адже якась дрібниця, наприклад друкарська помилка в запрошеннях, може зіпсувати великий захід. Постарайся бути уважною і зосередженою. Цей день прекрасний і незамінний для тих, хто прагне до самореалізації.

Терези

Сьогодні тобі варто бути більш уважною і ввічливою у стосунках із людьми, особливо коханими. Що б там не було, але крок до примирення краще за все зробити саме тобі. Нездорове самолюбство може спричинити особисту драму. Будь мудрою і не допусти таких прикрих промахів.

Скорпіон

Акуратність та уважність ще нікому не заважала. Тому прояви максимум відповідальності в процесі своєї діяльності. Все, що ти робиш – ти робиш перш за все для себе. Звичайно, існує низка завдань, які можна і потрібно передати іншим. Але це не означає, що ти можеш розслабитися.

Стрілець

Постарайся зрозуміти тих людей, які, на твою думку, вчинили несправедливо. Цілком імовірно, що вони мали на це причини. Найкраще – постарайтеся разом їх з’ясувати. Сьогодні не можна сваритися, бо спогади про це залишаться надовго. Вмій не лише говорити, але й чути іншу людину.

Козеріг

Сьогодні тобі варто більше уваги приділити організації спільних заходів. Якщо на тобі лежить відповідальність за справи колективу – тобі варто запросити собі в помічники когось зі свого оточення. Таким чином, ти встигнете справлятися не лише з додатковими обов’язками, але і з основними.

Водолій

Постарайся не перебільшувати своїх можливостей. Будь скромнішою. Цілком імовірно, що тобі варто провести майбутні свята ближче до своїх рідних і близьким. Цей день прекрасний для примирення, укладення угод і прийняття важливих рішень. Будь впевнена – ти від них не відступишся.

Риби

Сьогодні тобі варто більше уваги приділити своєму зовнішньому вигляду. Можливо, настав час щось у собі змінити, або придбати обновки. Що б там не було, але тематика здоров’я, краси та зовнішнього вигляду сьогодні у тебе посяде перше місце. День чудовий для зустрічей і побачень.

clipnews