Зірковий гороскоп на сьогодні, 17 січня 2018 року

Овен

Сьогодні складний день для ділового спілкування, ведення переговорів тощо. Ти можеш почути на свою адресу багато претензій і витратиш нерви на з’ясування стосунків. Це дуже хороший час для перебування, прогулянок і відпочинку на природі. І дарма, що зараз зима і розпал робочого тижня. Добре поїхати куди-небудь недалеко, наприклад, за місто.

Телець

Цей день – один із найбільш “практичних” цього тижня – займайся конкретними справами – конструктивними і такими, що приносять реальні, втілені результати. Проте у другій половині ти зможеш гідно компенсувати сьогоднішню працю – на тебе чекає відпочинок, розслаблення і емоційний комфорт. Скористайся ситуацією – поклич близьких і бажаних людей і влаштуй похід у сауну, наприклад. Але – без алкоголю!

Близнюки

Куди б ти не їздила сьогодні, і яким транспортом – своїм чи громадським – стеж за своїм багажем і речами. Велика ймовірність крадіжок або втрат. А якщо ти у відрядженні втратиш ділові папери – проблем у результаті не оберешся. З самого ранку тебе “накриє” втома і якась хандра. Але цей стан ослабне протягом дня і до вечора зовсім зникне, залишивши тебе хай і не в піднесеному настрої, але хоча б у рівному і нормальному.

Рак

В емоційному плані це буде цілком комфортний день. Тільки будь уважна у фінансових питаннях – сьогодні день непомірних витрат і ризикованих вкладень. Краще згадай, кому і скільки ти заборгувала, а також згадай всіх своїх боржників. Нагадай собі (і їм), що “винен – віддати повинен”. Закривши ці “висяки” ти з легким серцем можеш зустрітися з друзями в затишному кафе.

Лев

Завжди наші наслідки суть відображення наших вчинків. Але сьогодні – особливо. Не варто цього дня займатися серйозними і важливими покупками – трохи утримайся. Інакше доведеться обмінювати або повертати назад куплену річ, а то і закинути на полицю до “найкращих часів”, так жодного разу нею і не скориставшись. І не підписуй сьогодні важливі папери – це матиме погані наслідки.

Діва

Сьогодні не варто розслаблятися і проявляти слабинку в усьому, особливо у спілкуванні зі співробітниками і підлеглими. Також тобі доведеться більше уваги, часу і ресурсів приділяти своєму партнерові, коханому. Це дуже добре вплине на вашу сумісність і зіграє на руку вашому благополуччю. Закінчи день спільної прогулянкою, походом в кіно або театр.

Терези

На роботі постарайся проявити душевність і продемонструвати свої людські якості. Знайди у співробітників спільні з тобою інтереси, хобі. Поговори по душах, “про життя”. Це зблизить вас, що добре відобразиться на спільній праці. Також дуже важлива якість, яку потрібно проявити і показати сьогодні – послідовність і логічність. Не розпиляйся і не влаштовуй аврал.

Скорпіон

День буде важким для ведення переговорів, усіляких угод і контрактів. Вся справа в твоїй запальності і нетерпимості до людей. Не варто сьогодні занадто порушувати існуючий режим і сидіти допізна. І не важливо – з книгою, фільмом чи коньяком. Взагалі – приділи здоров’ю більше уваги – прогулянки на свіжому повітрі і вживання свіжих фруктів – саме те.

Стрілець

Існує ймовірність, що багато сьогоднішніх справ ти не закінчиш, а залишиш купу незавершених “гештальтів”. Доведеться тобі згодом розгрібати свої ж “хвости”. Тому краще прояви терплячість і наполегливість і доведи всі справи до логічного кінця. Вечір проведи, займаючись улюбленою справою. Аби ти була задоволена і не нашкодила своїм стосункам з оточуючими.

Козеріг

Утримайся від усіляких привабливих пропозицій виїхати куди-небудь – дорога для тебе сьогодні несприятлива. Ситуації на роботі залиш ненадовго – дай час процесу нормально розкритися. Це як у хірургії – оперують лише активну форму нариву, а до того займаються консервативним лікуванням. Твоє нинішнє натхнення перебуває в руках у дітей. Спостерігай за ними, грай із ними – ти отримаєш купу позитивної енергії та заряд невичерпного оптимізму.

Водолій

Твоя дратівливість і схильність до необачних вчинків сьогодні не призведе ні до чого хорошого. Навчися слухати оточуючих і хоч іноді приймати їхню точку зору до уваги. Не варто форсувати події, підганяти людей, поспішати з рішеннями тощо. Вечір проведи з друзями, займаючись активним відпочинком на природі.

Риби

Сьогодні не найкращий час заводити нові знайомства і починати стосунки. Тож не варто ходити по “злачних” місцях із метою “знімання” партнера – на ніч або на життя. Також не варто з’ясовувати стосунки із вже існуючим партнером або чоловіком. Краще займися самоосвітою і навчанням – запишися на давно омріяні курси, наприклад, почитай “розумну” книгу тощо.

clipnews