Зірковий гороскоп на сьогодні, 11 січня 2018 року

Овен

Сьогодні тобі дуже заважатимуть працювати домашні справи і клопоти. Також стосунки з домашніми можуть нашкодити виконанню твоїх обов’язків на робочому місці. Нинішнє ділове листування або переговори не несуть серйозного смислового навантаження – не варто робити на це великих ставок і сподіватися на віртуальні домовленості й обіцянки з боку потенційних ділових партнерів.

Телець

У першій половині дня твоя вроджена лінь заважатиме розкрити свій потенціал повною мірою. Конструктиву в роботі буде важко досягти. У другій половині дня тобі загрожують непередбачені і необачні витрати коштів. Поводься якомога скромніше і стриманіше, наскільки це можливо у Тельців з їхньою ненаситною жагою до життя і чуттєвих задоволень.

Близнюки

У першій половині дня у тебе на роботі можуть виникати всілякі сварки і невеликі скандали. Але вони, по факту, будуть несерйозними, і варто тричі подумати перед тим, як затівати або розвивати їх. У другій половині дня варто уникати продовження цієї теми, але вже з близькими і рідними – ти будеш на взводі і здатна спалахнути з півоберту. Побережи нерви – свої і домочадців.

Рак

Проведи день максимально активно і в динаміці. Власне, інакше навряд чи вийде. В іншому випадку ця не виплеснута енергія може перерости в конфліктну і спровокувати сварки. Але при цьому не варто хапатися за будь-які проекти чи пропозиції – знайди в собі сміливість і силу відмовлятися від непотрібного і порожнього. Не варто рухатися заради самого руху.

Лев

З початком робочого дня тобі доведеться впрягатися в трудовий процес по саме “не хочу”. Як з нічого з’являться термінові справи, що вимагають негайного вирішення. При цьому зробити це буде не так-то й легко – від тебе для цього буде потрібно чимало зусиль. А от увечері на тебе чекають якісь фінансові витрати. Постарайся контролювати свої бажання і потреби.

Діва

З самого ранку складний емоційний фон у відношенні з близькими буде не на користь твоїй роботі. Тобі варто шукати розраду і підтримку у своїх друзів і подруг – заплануй на вечір зустріч із ними і приємні посиденьки, як у добрі старі часи. Тобто направ свою невгамовну енергію в мирне русло. Але не варто засиджуватися в кафе із друзями – ситуації з рідними нікуди не зникнуть, і їх доведеться вирішити.

Терези

Сьогодні у тебе на робочому місці буде підвищений емоційний фон. Просто необхідно розвіятися під час обідньої перерви або просто перекуру. Інакше “кришка чайника” злетить у повітря – до кінця дня від тебе шарахатимуться співробітники та колеги, а підлеглі взагалі почнуть тебе боятися. А це дуже погана ознака для злагодженої в минулому команди.

Скорпіон

Не варто на сьогодні призначати важливих і вирішальних справ і заходів. Це поганий час для рекламування себе і свого дітища, для презентації тощо. Ти будеш не зовсім об’єктивною в оцінці того, що відбувається, що, в свою чергу, призведе до розчарування в комусь або в чомусь. Увечері постарайся прислухатися до свого почуття, особливо звертай увагу на свої сни – ти отримаєш важливі підказки.

Стрілець

Сьогодні на роботі стосунки з керівництвом будуть трохи напруженими, особливо якщо твій начальник – жінка. Чекати від неї допомоги або підтримки – марна трата часу. Не варто сподіватися на протекцію – роби ставки на себе або на своїх співробітників чи колег, але ніяк не на вищих осіб. Вечір цього дня обов’язково присвяти своїм дітям. А якщо своїх немає, то напевно, діти є у твоїх друзів і родичів.

Козеріг

Не варто сьогодні перекладати або намагатися перекласти свої помилки і прорахунки на плечі колег або партнерів. Постарайся бути чесною сама з собою. Також варто відзначити, що в першій половині дня фінансові клопоти можуть спричинити сварки і конфлікти. Цього разу в особистих стосунках. Якщо підійти до проблеми виважено і розсудливо, то на перевірку вона виявиться не такою вже і критичною.

Водолій

Не варто сьогодні вирушати в далеку дорогу – відрядження або з метою розваги та відпочинку. Твоя увага сьогодні розсіяна, ти не зібрана. Тут не обов’язкова вірогідність проблем у дорозі або на дорозі, а саме небезпека забути щось важливе – речі, документи тощо. Найкраще більшу частину дня присвятити близьким і рідним.

Риби

День благоволить людям творчих професій або з творчою жилкою. Ти відчуєш надзвичайний політ фантазії та натхнення. Твої партнери (колеги, співробітники) допоможуть тобі досягти поставлених цілей. Т.ч., цей час “парних” людей, людей команди. Не варто відокремлюватися, як би не було складно тобі це зробити.

 

clipnews