Закарпатські атовці пропонують нардепам від “Відродження” позбутися Ужгородського мера (документ)

Керівники атовських організацій Закарпаття звернулися до депутатів  Верховної Ради України

від депутатської групи «Відродження» Ланя М.І., Барвіненка В.Д., Хомутинника В.Ю. з пропозицією ініціювати відкликання з посади Ужгородського міського голови Богдана Андріїва та більшості депутатів міськради від цієї політсили. Причиною такого звернення стало небажання ужгородських відродженців голосувати за скорочення посади першого заступника міського голови, яку обіймає Іштван Цап, котрий вже на протязі року відсторонений прокуратурою від посадових обов’язків через гучний корупційний скандал.

Ми, представники  громадських організацій учасників бойових дій в зоні АТО, хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що у в Ужгородській міській раді міський голова Богдан Андріїв та більшість депутатів міської ради від партії «Відродження» стали на шлях заступництва першого заступника Ужгородського міського голови Іштвана Цапа, якого СБУ та  прокуратура звинувачують у корупційних діях і хабарництві, справа передана до суду, а Цап уже рік відсторонений від виконання своїх обов’язків. Фраза останнього, яку записали на оперативне відео: «Заходить – голосують, не заходить – не голосують», – стала крилатим символом корупційних дій українського чиновництва.

На останній сесії Ужгородської міськради переважна більшість представників партії «Відродження» на чолі з мером Богданом Андріївим цинічно утримались при голосуванні за скорочення посади першого заступника міського голови, яку обіймає Цап, що свідчить про корупційну залежність від ставленика Балоги в Ужгородській міськраді.

Виходом з цієї ситуації бачимо ініціювання вищим керівництвом «Відродження» відкликання Богдана Андріїва з посади Ужгородського міського голови та депутатів «Відродження», пов’язаних  з одіозним корупціонером з балогівського клану.

  Ужгородська філія “Асоціації інвалідів АТО”                 В’ячеслав Харченко

Спілка учасників бойових дій на Сході України             Андрій Мазур

ГФ “Прайд Закарпаття”                                                          Петро Горзов

 

clipnews